Переможці міського етапу

Переможці II етапу МАН

1997-1998   1998-1999   1999-2000   2000-2001  2001-2002   2002-2003   2003-2004   2004-2005   2005-2006   2006-2007   2007-2008   2008-2009   2009-2010   2010-2011   2011-2012   2012-2013   2013-2014   2014-2015  2015-2016  2016-201  2018

Переможці ІІ (міського) етапу

Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Київської Малої академії наук

2012-2013 н.р.

 

  11 класи

ПІБ

клас

Секція

Статус

Яремчук Олександр Гнатович

11-В

Практична медицина

 

І

 

Кузьмін Тимур Рафаелєвич

11-А

Загальна екологія

Українська мова

 

І

ІІ

 

Гальперін Олександр Ігорович

11-А

Лісознавства та агрономії, охорони довкілля та збалансованого природокористування

Українська мова

І

 

 

 

 

ІІ

Гончарук Олена Олександрівна

11-В

Лісознавства та агрономії, охорони довкілля та збалансованого природокористування

 

І

Яремчук Поліна Олегівна

11-Д

Українська мова

Екології тваринного світу

ІІ

ІІ

 

Тодуров Михайло Борисович

11-А

Українська література

Клінічна медицина

 

ІІ

ІІ

Ніколаєнко Софія Ігорівна

11-А

Українська література

ІІ

 

Городецький Олександр Олександрович

11-Д

Фольклористика

Клінічна медицина

ІІ

ІІ

Пилипенко Дарина Миколаївна

11-А

Мистецтвознавство

Біофізика

ІІ

ІІ

Дядюн Вадим Володимирович

11-А

Українська мова

Біофізика

ІІІ

ІІІ

Мартисюк Олена Олександрівна

11-Б

Біологія, фізика

ІІ

 

Дубовик Віолетта Юріївна

11-В

Біофізика

ІІ

 

Бурцева Людмила Миколаївна

11-Г

Мікробіологія

 

ІІ

Ковалевська Єлізавета Андріївна

11-Г

Мікробіологія

 

ІІ

 

Іванилюк Ірина Станіславівна

11-Б

Клінічна медицина

ІІ

Петросян Анна Амурівна

11-Д

Клінічна медицина

ІІ

 

 

Тодуров Іван Іванович

11-Б

Практична медицина

ІІ

Голуб Катерина Олександрівна

11-В

Практична медицина

ІІ

Сарнацька Катерина Костянтинівна

11-Д

Практична медицина

Журналістика

ІІ

ІІІ

Малиновський Олександр Дмитрович

11-В

Практична медицина

ІІ

Алексєєва Вероніка Владиславівна

11-А

Валеологія

Літературна творчість

ІІ

ІІІ

Чаплінська Елеонора Владиславівна

11-В

Екологія рослинного світу

ІІ

Береговий Дмитро Сергійович

11-В

Гідроекологія

ІІ

Воробйова Лада Едуардівна

11-Г

Гідроекологія

ІІ

Синько Альона Олегівна

11-Д

Українська мова

Біофізика

ІІІ

ІІ

Спіженко Олександра Володимирівна

11-А

Валеологія

Українська мова

ІІІ

ІІІ

Єрошенко Анастасія Володимирівна

11-Д

Українська література

Валеологія

ІІІ

ІІІ

Антонюк Назарій Олександрович

11-А

Українська література

Клінічна медицина

ІІІ

ІІІ

Зубова Владислава Сергіївна

11-А

Українська література

Клінічна медицина

ІІІ

ІІІ

Пастушков Пилип Олександрович

11-Д

Загальна екологія

Українська література

ІІІ

ІІІ

Амонс Каріна Олександрівна

11-В

Мистецтвознавство

Загальна екологія

ІІІ

ІІІ

Зурушова Каріна Еліївна

11-А

Мистецтвознавство

Клінічна медицина

ІІІ

ІІІ

Кошовий Артем Олександрович

11-А

Мистецтвознавство

Біофізика

ІІІ

ІІІ

Стеценко Тарас Олександрович

11-А

Мистецтвознавство Валеологія

ІІІ

ІІІ

Богадельнікова Катерина Ігорівна

11-А

Літературна творчість

Клінічна медицина

ІІІ

ІІІ

Голляк Ольга Юріївна

11-В

Літературна творчість

Біофізика

ІІІ

ІІІ

Ярошенко Анастасія Георгіївна

11-А

Літературна творчість

Практична медицина

ІІІ

ІІІ

Іщенко Валерія Валеріївна

11-В

Біофізика

ІІІ

Кравченко Данил Денисович

11-В

Біофізика

ІІІ

Романчук Євген Олександрович

11-Д

Біофізика

ІІІ

 

Гогунський Сергій Сергійович

11-Д

Загальної біології та біології людини

ІІІ

Вдовенко Іван Анатолійович

11-Д

Біохімії, молекулярної біології, генетики та селекції

ІІІ

Кравчук Андрій Романович

11-В

Клінічної медицини

ІІІ

 

Чередніченко Катерина Романівна

11-Д

Клінічної медицини

ІІІ

 

Єфремова Олександра Костянтинівна

11-В

Практичної медицини

ІІІ

 

Новиченко Ярослав Анатолійович

11-Д

Практичної медицини

ІІІ

Начеса Ярослав Сергійович

11-Б

Практичної медицини

ІІІ

Данченко Поліна Анатоліївна

11-В

Практичної медицини

ІІІ

 

Горецька Лоліта Сергіївна

11-Д

Валеологія

ІІІ

Багірова Айнур Ільгар кизи

11-А

Загальної екології

ІІІ

Приймак Максим Олександрович

11-В

Загальної екології

ІІІ

Шайдецька Аліна Олегівна

11-Д

Екології рослинного світу

ІІІ

Мовламов Роман Гаметович

11-Д

Екології рослинного світу

ІІІ

Горбаченко Зореслава Сергіївна

11-Б

Гідроекології

ІІІ

Шваб Дарія Володимирівна

11-Д

Гідроекології

ІІІ

Луцко Алла Олександрівна

11-Д

Лісознавства та агрономії, охорони довкілля та збалансованого природокористування

ІІІ

 

10 класи

ПІБ

клас

Секція

Статус

Забіла Анна Олександрівна

10-А

Загальна біологія та біологія людини

 

І

 

Рудь Єлизавета Олександрівна

10-Б

Загальна біологія та біологія людини

Мікробіологія

І

 

ІІ

Перебийніс Дарина Євгеніївна

10-А

Клінічна медицина

І

 

Білик Каріна Ігорівна

10-А

Українська мова

ІІ

Діденко Никита Юрійович

10-Г

Українська література

ІІ

Дяченко Олександр Ігорович

10-В

Фольклористика

 

ІІ

Мангул Вікторія Олександрівна

10-А

Біофізика

ІІ

 

Лещук Ліана Олександрівна

10-Д

Біофізика

ІІ

Камінський Олексій Андрійович

10-А

Загальної біології та біології людини

ІІ

 

Магера Вероніка Андріївна

10-В

Клінічна медицина

ІІ

Мельничук Оксана Сергіївна

10-Б

Клінічна медицина

ІІ

 

Поздняков Ілля Миколайович

10-А

Практичної медицини

ІІ

 

Бойко Людмила Володимирівна

10-А

Практичної медицини

ІІ

Внуков Олексій Романович

10-А

Практичної медицини

ІІ

 

Бабаскіна Марія Владиславівна

10-Е

Загальної екології

ІІ

Щепієнко Олександра Олександрівна

10-А

Біофізика

ІІІ

 

 

Мітал Станіслав Ашишович

10-А

Хімія довкілля

ІІІ

Мойса Іван Іванович

10-В

Загальна біологія та біологія людини

ІІІ

Щербакова Анна Володимирівна

10-Г

Загальна біологія та біологія людини

ІІІ

Гончар Юлія Володимирівна

10-А

Загальна біологія та біологія людини

ІІІ

Драпей Дмитро Ігорович

10-Б

Мікробіологія

ІІІ

Майстренко Мирослав Владленович

10-А

Мікробіологія

ІІІ

Костюк Богдан Анатолійович

10-В

Мікробіологія

ІІІ

Порох Володимир Дмитрович

10-Б

Клінічна медицина

ІІІ

Кривоус Олександр Андрійович

10-Б

Клінічна медицина

ІІІ

 

Стегнюк Наталія Олегівна

10-В

Клінічна медицина

ІІІ

 

Артюх Дар’я Володимирівна

10-А

Клінічна медицина

ІІІ

 

Шевченко Христина Юріївна

10-В

Клінічна медицина

ІІІ

 

Ковальчук Олександр Ігорович

10-Б

Практична медицина

ІІІ

 

Мусулевська Валерія Вікторівна

10-Б

Практична медицина

ІІІ

 

Македон Анна Олегівна

10-Б

Соціальна психологія

ІІІ

 

Самійленко Володимир Миколайович

10-Г

Екологія рослинного світу

ІІІ

 

 

9 класи

Байтереков Єгор Рубенович

9-Б

Географії та ландшафтознавства

Практична медицина

ІІ

 

ІІІ

Горовий Костянтин Юрійович

9-А

Мистецтвознавство

ІІ

Прогонов Сергій Олександрович

9-А

Мікробіологія

ІІ

Черняєв Степан Володимирович

9-Б

Геології, геохімії, мінералогії та гідрології

ІІ

Борисенко Євген Максимович

9-А

Клінічна медицина

ІІІ

 

Мірзоян Рубен Арменович

9-Б

Соціальна психологія

ІІІ