Переможці 1999-2000

ПЕРЕМОЖЦІ
ІІ (міського) етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської Малої академії наук «Дослідник»
1999 -2000 навчальний рік

 

10 КЛАС

П.І.Б.

Секція

Місце

1.

Коваленко Кирило Олегович

Клінічна медицина

І

2.

Лихота Сергій Андрійович

Практична медицина

І

3.

Ярмолюк Євген Сергійович

Клінічна медицина

І

4.

Спєвакова Евеліна Геннадіївна

Практична медицина

ІІ

5.

Кальченко Андрій Микитович

Практична медицина

ІІ

6.

Корчинська Марина Миколаївна

Клінічна медицина

ІІ

7.

Гаєвська Галина Володимирівна

Літературознавство

ІІ

8.

Кобзар Ігор Олександрович

Хімія

ІІ

9.

Субботін Артем Юрійович

Історія

ІІ

10.

Страфун Леся Сергіївна

Фізика

ІІ

11.

Дурдинець Ганна Петрівна

Клінічна медицина

ІІ

12.

Денисов Святослав Юрійович

Фізика

ІІ

13

Матвєєв Роман Миколайович

Клінічна медицина

ІІ

14

Нечитайло Євген Сергійович

Фізика

ІІ

15

Піменов Антон Анатолійович

Клінічна медицина

ІІ

16

Куліченко Людмила Іванівна

Клінічна медицина

ІІІ

17

Петрашенко Наталія Петрівна

Мовознавство

ІІ

18

Гергель Олександр Олегович

Українська мова

ІІІ

19

Ліпатніков Андрій Едуардович

Фізика

ІІ

20

Таранчук Валентин Валентинович

Фізика

ІІ

21.

Антікова Ганна Ігорівна

Хімія

ІІ

22.

Сидоренко Степан Святославович

Фізика

ІІІ

23.

Осауленко Тетяна Олександрівна

Клінічна медицина

ІІІ

24.

Чайкін Олексій Володимирович

Фізика

ІІ

25.

Василенко Олександра Миколаївна

Хімія

ІІ

26.

Пашковський Олександр Анатолійович

Фізика

ІІІ

27.

Селезньова Катерина Іванівна

Хімія

ІІІ

 

 

11 КЛАС

П.І.Б.

Секція

Місце

1.

Олійник Юлія Ростиславівна

Фізика

І

2.

Єгоров Станіслав Ігорович

Приладобудування

І

3.

Андрощук Дмитро Михайлович

Приладобудування

І

4.

Лебедєва Катерина Олегівна

Практична медицина

І

5.

Лебедєва Єлизавета Олегівна

Клінічна медицина

І

6.

Рудько Олена Володимирівна

Німецька мова

І

7.

Бойко Тетяна Миколаївна

Клінічна медицина

ІІ

8.

Болдирєва Ірина Олександрівна

Практична медицина

ІІ

9.

Свірідова Наталія Миколаївна

Клінічна медицина

ІІ

10 .

Вандюк Наталія Миколаївна

приладобудування

ІІ

11.

Химич Марія Павлівна

Клінічна медицина

ІІ

12.

Шовкович Олексій Васильович

Приладобудування

ІІ

13.

Яременко Марія Олегівна

Клінічна медицина

ІІ

14.

Груша Юлія Михалівна

Біологія

ІІ

15.

Гладун Ангеліна Анатоліївна

Літературознавство

ІІ

16.

Задерей Ірина Петрівна

Математика

ІІ

17.

Кириченко Сергій Сергійович

Фізика

ІІ

18.

Кустова Ганна Євгенівна

Хімія довкілля

ІІ

19.

Бутенко Ганна Михайлівна

Фізика

ІІ

20.

Савостьянова Наталія Андріївна

Біологія

ІІ

21.

Гаргала Сергій Сергійович

Клінічна медицина

ІІ

22.

Гончаренко Антоніна Анатоліївна

Клінічна медицина

ІІ

23.

Дубова Тетяна Василівна

Біологія

ІІІ

24.

Дуда Катерина Олександрівна

Мовознавство

ІІІ

25.

Кіндрачук Наталія Мирославівна

Екологія

ІІІ

26.

Ключник Анастасія Михайлівна

Експериментальна медицина

ІІІ

27.

Ласориб Наталія Іванівна

Фізика

ІІІ

28.

Лінчук Жанна Володимирівна

Фольклор

ІІІ

29.

Лозова Надія Михайлівна

Географія

ІІІ

30.

Магда Інна Олексіївна

Історія медицини

ІІІ

31.

Марущенко Андрій Юрійович

Клінічна медицина

ІІІ

32.

Погонець Алла Володимирівна

Екологія

ІІІ

33.

Романова Ольга Олегівна

Астрономія

ІІІ

34.

Сергеєв Ігор Олександрович

Фізика

ІІІ

35.

Тарасенко Оксана Михайлівна

Астрономія

ІІІ

36.

Терлецька Світлана Василівна

Фольклор

ІІІ