ПЕРЕМОЖЦІ
ІІ (міського) етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської Малої академії наук «Дослідник»
2009 -2010 навчальний рік
9 КЛАС |
|||
---|---|---|---|
№ |
П.І.Б. |
Секція |
Місце |
1. |
Назаров Ярослав Сергійович |
Клінічної медицини |
І |
2. |
Редькіна Дарина Володимирівна |
Історії України |
II |
3. |
Переймибіда Дмитро Ярославович |
Біофізики |
II |
4. |
Захарченко Марія Володимирівна |
Біофізики |
II |
5. |
Беспалов Тимофій Володимирович |
Практичної медицини |
II |
6. |
Галкіна Анастасія Андріївна |
Практичної медицини |
II |
7. |
Писаренко Єлизавета Андріївна |
Загальної екології |
II |
8. |
Безштанько Тетяна Миколаївна |
Географії та геології |
II! |
9. |
Герега Вікторія Олександрівна |
Географії та геології |
III |
10. |
Осипенко Вікторія Ігорівна |
Біофізики |
III |
11. |
Шатковська Марія Дмитрівна |
Загальної біології та біології людини |
III |
12. |
Грохольський Руслан Олегович |
Загальної біології та біології людини |
III |
13. |
Кунець Юлія Іванівна |
Практичної медицини |
III |
14. |
Андрієвська Адель Анатоліївна |
Практичної медицини |
III |
15. |
Афанасьєва Анастасія Павлівна |
Практично медицини |
III |
16. |
Мошкова Тетяна Миколаївна |
Практичної медицини |
III |
17. |
Павленко Марія Леонідівна |
Загальної екології |
III |
1 0 КЛАС |
|||
---|---|---|---|
№ |
П.І.Б. |
Секція |
Місце |
1. |
Борута Максим Вікторович |
Клінічної медицини |
І |
2. |
Резнікова Олена Владиславівна |
Практичної медицини |
І |
3. |
Крот Юлія Петрівна |
Географічного краєзнавства |
II |
4. |
Прудь Леонід Дмитрович |
Технологічного обладнання та технологій, екологічно безпечних технологій ресурсозбереження |
II |
5. |
Лосіцька Любов Володимирівна |
Української мови |
II |
6. |
Кожевнікова Анастасія Андріївна |
Біохімії , молекулярної біології, генетики та селекції |
II |
7. |
Манежик Катерина Петрівна |
Практичної медицини |
II |
8. |
Петрова Дар'я Андріївна |
Соціальної психології |
II |
9. |
Попушняк Діана Олександрівна |
Гідроекології |
II |
10. |
Миронюк Андрій Володимирович |
Історії України |
III |
11. |
Рубан Анна Яківна |
Мікробіології |
III |
12. |
Баглай Станіслав Олегович |
Клінічної медицини |
III |
13. |
Безнощук Іван Дмитрович |
Екології рослинного світу (ботаніка) |
III |
1 1 КЛАС |
|||
№ |
П.І.Б. |
Секція |
Місце |
1. |
Атімонова Марія Ігорівна |
Технологічного обладнання та технологій, екологічно безпечних технологій ресурсозбереження |
І |
2. |
Кутузова Катерина Володимирівна |
Фольклористики |
І |
3. |
Рожнов Артем Станіславович |
Загальної біології та біології людини |
І |
4. |
Лавріненко Дмитро Олександрович |
Клінічної медицини |
І |
5. |
Пинзеник Катерина Михайлівна |
Валеології |
І |
6. |
Литовчак Іванна Володимирівна |
Української літератури |
II |
7. |
Статкевич Марія Дмитрівна |
Української мови |
II |
8. |
Пинзеник Катерина Михайлівна |
Української мови |
II |
9. |
Абдульдін Амаль Бассамівна |
Біофізики |
II |
10. |
Іванов Антон Ігорович |
Біофізики |
II |
11. |
Близнюк-Ходоровський Дмитро Русланович |
Біофізики |
II |
12. |
Кутузова Катерина Володимирівна |
Біофізики |
II |
13. |
Статкевич Марія Дмитрівна |
Біофізики |
II |
14. |
Калашніков Святослав Андрійович |
Загальної біології та біології людини |
II |
15. |
Сличко Маріанна Іванівна |
Загальної біології та біології людини |
II |
16. |
Достібегян Марина Гаріївна |
Мікробіології |
II |
17. |
Мельниченко Ірина Олегівна |
Клінічної медицини |
II |
18. |
Кунець Олександр Іванович |
Клінічної медицини |
II |
19. |
Шумейко Олександр Олександрович |
Клінічної медицини |
II |
20. |
Михальчук Дмитрій Ігорович |
Практичної медицини |
II |
21. |
Довгополова Оксана Володимирівна |
Практичної медицини |
II |
22. |
Романюк Арсен Ігорович |
Практичної медицини |
II |
23. |
Гебрич Анастасія Геннадіївна |
Практичної медицини |
II |
24. |
Вознюк Наталія Олегівна |
Валеології |
II |
25. |
Матвійчук Ольга Петрівна |
Валеології |
II |
26. |
Кузьмін Діана Рафаелівна |
Психології |
II |
27. |
Венгловська Яна Олексіївна |
Екології рослинного світу (ботаніка) |
II |
28. |
Лапутько Наталія Вікторівна |
Екології рослинного світу (ботаніка) |
II |
29. |
Крестошіна Ганна Павлівна |
Біофізики |
III |
30. |
Лакатош Павло Володимирович |
Біофізики |
III |
31. |
Шевченко Олексій Михайлович |
Біофізики |
III |
32. |
Бодак Дмитро Володимирович |
Біофізики |
III |
33. |
Повч Василь Олегович |
Біофізики |
III |
34. |
Кузнецова Ганна Сергіївна |
Хімія довкілля |
III |
35. |
Бордовська Євгенія Анатоліївна |
Мікробіології |
III |
36. |
Мигас Христина Романівна |
Клінічної медицини |
III |
37. |
Шульга Вікторія Олегівна |
Клінічної медицини |
III |
38. |
Рубцова Яна Олександрівна |
Клінічної медицини |
III |
39. |
Савяченко Аліна Ігорівна |
Практичної медицини |
III |
40. |
Ханенко Ігор Святославович |
Практичної медицини |
III |
41. |
Алексєєва Ярослава Михайлівна |
Валеології |
III |
42. |
Лапутько Наталія Вікторівна |
Валеології |
III |
43. |
Комісаренко Ігор Ігорович |
Психології |
III |
44. |
Антімонова Марія Ігорівна |
Технологічного обладнання та технологій, екологічно безпечних технологій ресурсозбереження |
ІІІ |