Випускники і випускниці 11-х класів Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця успішно завершили реєстрацію для участі в основній сесії національного мультипредметного
тесту (НМТ-2025).
Про це повідомила відповідальна за координацію роботи з реєстрації учнів і учениць 11-х класів для участі в НМТ 2025 – вчителька-методистка Матічина Ніна Андріївна.
Бажання проходити тестування в тимчасових екзаменаційних центрах, які буде створено в Україні, виявили більше ніж 87% осіб.
Ще майже 23 вступників і вступниць планують складати НМТ 2025 в екзаменаційних центрах за кордоном.
Найпопулярнішим четвертим предметом НМТ залишаються біологія, хімія та іноземна мова, їх обрало майже 78% зареєстрованих учнів і учениць 11-х класів.
Учасники і учасниці НМТ, які успішно пройшли реєстрацію, отримали можливість сформувати сертифікат НМТ 2025 року, який необхідний для допуску до екзаменаційного центру.
Учасники і учасниці НМТ, які вже подали документи на реєстрацію, мають періодично перевіряти персональний кабінет, щоб не пропустити важливого повідомлення про успішну реєстрацію або потребу в доопрацювання документів.
Усунути помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно не пізніше 8 квітня.
Також до 8 квітня в персональному кабінеті вступники і вступниці матимуть змогу змінити четвертий предмет НМТ, чи населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ, або вказати на потребу в проходженні НМТ під час додаткової сесії.
Довідково:
6 березня 2025 року розпочалася реєстрація для участі в основній сесії національного мультипредметного тесту (НМТ), що триватиме до 3 квітня 2025 року.
НМТ проходитиме у вигляді комп’ютерного онлайн-тестування.
Щоб зареєструватися для участі в НМТ вступнику потрібно за допомогою спеціального сервісу створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати необхідні дії.
Так, є 2 шляхи реєстрації:
самостійне заповнення реєстраційної форми: потенційні учасники НМТ в спеціальному сервісі вказують особисті дані (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), число, місяць і рік народження), вибирають з переліку документ, що посвідчує особу, і зазначають його дані. Якщо це паспорт книжечка, то потрібно вказати його серію і номер, якщо це ID-картка — тільки номер. Також потрібно увести реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), а в разі його відсутності поставити в реєстраційній формі відповідну позначку. У 2025 році з’явилася можливість вказувати (за наявності) унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР);
автоматичне заповнення – за допомогою застосунку «Дія».
Спільнота першого університетського медичного ліцею щиро бажає випускникам і випускницям 11-х класів удачі на НМТ-2025!
Докладніше за посиланням:
https://zno.testportal.com.ua.
Центр комунікації.
