Попри всі виклики сьогодення, наша молодь продовжує тримати освітній та науковий фронти! Дипломатія, екологія та незламність об’єдналися на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Збереження біорізноманіття.
Сучасна екополітика України в умовах воєнної агресії».
Цей надважливий захід проходив у змішаному форматі під егідою Мережі асоційованих шкіл ЮНЕСКО, а гостинною платформою для палких дискусій та інноваційних ідей стала Львівська лінгвістична гімназія.
Про що говорили наші еколідери?
У своїх доповідях ліцеїсти і ліцеїстки порушили гострі та актуальні питання:
Вплив воєнних дій на флору та фауну України.
Шляхи відновлення екосистем та збереження рідкісних видів.
Роль молоді в реалізації сучасної екополітики та європейської інтеграції України.
Особлива гордість — наші учасниці Король Анна та Сук Марія, які гідно представили наш заклад на цій конференції!
Сила єдності ЮНЕСКО змішаний формат дозволив об’єднати однодумців з усіх куточків України. Онлайн-молодь та учасники офлайн-майданчика у Львові разом шукали рішення, як захистити та відродити українську природу. Це був неймовірний обмін досвідом, що надихає діяти вже сьогодні.Дякуємо Львівській лінгвістичній гімназії за бездоганну організацію та можливість бути почутими на такому високому рівні!Віримо в нашу перемогу, відновлюємо країну та бережемо кожну частинку рідної землі🇺🇦
#Екополітика #ЮНЕСКО #ЗбереженняБіорізноманіття #МолодьУкраїни #УМЛ #ЛьвівськаЛінгвістичнаГімназія
Центр комунікації.





