30 квітня 2025 року в Українському медичному ліцеї Національного медичного університету імені О.О. Богомольця було відбувся щорічний День цивільного захисту.
Метою «Дня цивільного захисту» є практичне відпрацювання учнями (ученицями) теоретичних знань та навичок, які отримані ними під час вивчення теорії з основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, навчального предмету «Захист Вітчизни», а також досягнення злагодженості у роботі керівного, командно-начальницького та особового складу позаштатних формувань закладу освіти, педагогічного складу і учнів (учениць) навчального закладу в цілому як об’єкта цивільного захисту при виконанні заходів щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.
Для проведення запланованих заходів було залучено учнів і учениць 9-11-х класів, керівний, педагогічний склад і технічний персонал закладу загальної середньої освіти
Учні (учениці) педагогічний і допоміжний персонал удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність релевантно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя, під час проведення Єдиного уроку «Знати, щоб передбачити. Передбачити, щоб діяти!», сюжетно-рольових ігор з моделювання життєвих ситуацій, взяли участь у тренінгах, майстер-класах, імітаційних заходах з надання першої допомоги, практичних заняттях з пожежної безпеки, прослухали інструктажі з питань безпеки життєдіяльності та пройшли тестування за напрямами: «Дії населення при надзвичайних ситуаціях», «Радіаційна безпека», «Мінна безпека», «Респіратор та його призначення», «Перша медична допомога у разі поранень».
Центр комунікації.
