РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ

Шановні  Вступники!

Якщо Ви вирішили вступати до Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з метою найбільш ефективної Вашої підготовки, враховуючи досвід минулих років, надаємо Вам таку інформацію.

Всі нормативні засади щодо вступу до закладу визначені у Порядку зарахування, відрахування та переведення  учнів до Українського медичного ліцею Національного медичного університету  імені О.О. Богомольця в 2021 році (інформація розміщена на цьому сайті у розділі «вступ»).

Оцінювання загальноосвітнього рівня вступників здійснюється у процесі виконання вступних випробувань до 9-го та 10-го класів із:  української мови і літератури та біології  (інтегроване вступне тестування в обсязі освітніх програм для 8-го та 9-го класів відповідно).

Перевірити свій рівень знань Ви можете також на цьому сайті у розділах «вступ» або «цифровий ліцей» шляхом розв’язування базових тестових завдань минулих років з конкурсних предметів. Не обов'язково проходити весь тест відразу: можна робити перерви і повертатися до тесту пізніше. Головне вірити у власні сили.

Результати вступного випробування оцінюються в балах, оприлюднюються на стенді інформації в ліцеї та на цьому сайті, визначити прохідний бал досить важко.

Графіки проведення конкурсних випробувань та їхня остаточна форма буде розміщено на цьому сайті.

Відповіді на питання щодо вступу Ви завжди можете отримати за допомогою електронних ресурсів цього сайту або: (044) 2897976, 2872738; uml_nmu@ukr.net.

Дякуємо, що обираєте для вступу наш навчальний заклад!

Спільнота ліцею щиро бажає Вам успіхів у підготовці до конкурсних випробувань та успішного їхнього проходження!