Ukraine Global Scholars (UGS)

 

Ukraine Global Scholars (UGS) — це благодійна організація, яка допомогла 100 українським талановитим учням старших класів із незаможних родин здобути $28+ мільйонів у стипендіях до найкращих шкіл-пансіонів та коледжів світу. Зі свого боку студенти зобов’язуються повернутися до України на 5 років і зробити значний внесок у її розбудову.
UGS шукає молодих лідерів із високим потенціалом-амбітних і водночас скромних діячів своїх громад.
До лав наших попередніх фіналістів входять переможці міжнародних олімпіад, атлети світового рівня, учні-активісти й багато інших.
У 2015 році молоді та амбітні українські випускники Гарварда, Єля, Університету Пенсильванії та MIT заснували благодійний фонд Ukraine Global Scholars (UGS), який допомагає талановитим українським школярам 8-11 класів вступити до найкращих шкіл та коледжів світу. П’ять засновників UGS виграли більше ніж 1,8 мільйонів доларів США в грантах на навчання.
На своєму прикладі UGS хоче зруйнувати стереотип про те, що освіта за кордоном є недоступною для українських дітей, та показати, чого можна досягти через важку наполегливу працю. Наша місія-допомогти майбутнім лідерам України отримати найкращу в світі освіту.
Докладніше:
https://ugs.foundation/ua