ПРОГРАМА FLEX

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) – це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Завдяки програмі Future Leaders Exchange (обмін майбутніми лідерами) українська молодь має можливість протягом року навчатися в американській школі та жити в американській сім’ї.
Це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США (Bureau of Educational and Cultural Affairs).
Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.
Місією Американських Рад є посилення зв’язків та взаєморозуміння між різними націями, здійснюючи програми академічного, професійного та культурного обміну.
Дізнайтеся про актуальні програми, що здійснюються Американськими Радами в Україні та використайте свій шанс долучитися до когорти наших успішних випускників.
Докладніше на офіційному сайті Програми FLEX: https://americancouncils.org.ua/programs/future-leaders-exchange-program/