МЕДИЧНА СЛУЖБА

Медичне обслуговування учнів Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця здійснюється у медичному пункті гімназіі №33.
Медична сестра КОНТА Галина Михайлівна 0631815230.
Освіта: Київське медичне училище №4 (засноване у 1965 році).
Сьогодні - Київський міський медичний коледж (КММК) державний вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації у Києві.
Коледж здійснює підготовку спеціалістів для лікувальних, санаторно-профілактичних закладів України та зарубіжних країн за двома спеціальностями — Медсестринство та Стоматологія..
Кваліфікація: медична сестра дитячих лікувально-профілактичних закладів.
Кабінет: №3, перший поверх.
Телефон: 044 28762-47.

Шановний ліцеїсте!

Якщо Вам стало погано на уроці або у Вас почали проявлятися інші симптоми погіршення стану здоров’я, негайно повідомте про це Вашого вчителя, який запросить Вашого куратора (чи чергового викладача) або особисто, проводить Вас у медичний кабінет.
Якщо аналогічна ситуація сталася в холі, коридорі або в будь-якому іншому місці Ліцею, і стан здоров'я не дозволяє Вам самостійно потрапити до медичного кабінету, попросіть оточуючих учнів чи дорослих негайно викликати чергового будівлі або зверніться до будь-якого співробітника Ліцею.
Після звернення до медичного кабінету і наданої медичної допомоги, Ви повинні терміново зателефонувати батькам (або їх законним представникам) для того, щоб вони змогли прибути і супроводити Вас додому.

ПОЛОЖЕННЯ МЕДКАБІНЕТ