Звернення директора


ЗАПРОШУЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНИЙ САЙТ УКРАЇНСЬКОГО МЕДИЧНОГО ЛІЦЕЮ
НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ  ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ!

Гортаючи електронні сторінки цифрового порталу Ви дізнаєтесь про історію, сьогодення і плани на майбутнє першого університетського медичного ліцею на теренах СНД.
Ми завжди пам’ятаємо наші корені, Альма матер, фундаторів, всіх тих хто віддано працював і навчався.
Стратегічним каталізатором унікального наукового напрямку у педагогічній царині - допрофесійної підготовки на медичні спеціальності в умовах технологічної моделі ліцей-університет, став видатний вчений і подвижник медичної освіти, академік АМН СРСР, НАН, НАМН, НАПН України, ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (1984-2003) – Гончарук Євген Гнатович (1930-2004).
Візитною карткою Ліцею є високі досягнення вихованців впродовж життєвого континууму, унікальне освітнє середовище просочене цінностями поваги до особистості учня, професійна і корпоративна етика талановитих педагогів і головне – академічні традиції Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, закладені видатними вченими і лікарями впродовж майже двохсот років.
Династії, наступність поколінь, переплетення мистецтв освіти та медицини, постійна увага і підтримка засновників, дозволяє нам крокувати в ногу із часом великою дружньою родиною, яка живе цікавим і творчим життям.

Приєднуйтеся до нас!

З повагою до Вас
Директор Українського медичного ліцею
Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
Ярослав Володимирович Цехмістер