AIESEC: World Without Borders

"Найбільший урок у світі" - це всесвітня ініціатива, що має на меті провести заняття у 100 країнах та ознайомити дітей у всьому світі із Глобальними Цілями сталого розвитку.
Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця є активним учасником проекту «World Without Borders» AIESEC в Україні.
Світ без кордонів - освітній соціальний проект від організації AIESEC, що полягає у проведенні інтерактивних занять англійською, іноземними волонтерами.
Дитячий фонд ООН UNICEF реалізовує цю ініціативу з в Україні з 2015 року, у партнерстві з іншими громадськими та молодіжними організаціями.
У 2021 році до реалізації проєкту долучиться AIESEC в Україні.
Проблеми освіти стосуються кожного громадянина України, адже всі проходять через школи та університети, в яких формується велика частина свідомості людини, її принципи та цінності, що потім визначають поведінку у соціумі. AIESEC турбується про вирішення глобальних проблем, що тісно залежать одна від одної, та прагне якомога ефективніше впливати на їх вирішення, тому проведення освітніх проектів, що вирішують одну з базових проблем – для нас є надзвичайно пріоритетним.
AIESEC – найбільша міжнародна молодіжна організація у світі (за даними ЮНЕСКО), що займається розвитком лідерства через програми стажувань.
Міжнародна неприбуткова організація AIESEC єднає активну молодь та допомагає розвинути лідерський потенціал.
Англійська обов’язкова мова AIESEC .
Міжнародний Проект сприяє підвищенню обізнаності про глобальні проблеми, мотивує бути активними, брати на себе відповідальність та розвивати лідерські якості.
Докладніше: https://aiesec.ua/