GoCamp

GoCamp - це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України.
Долучившись до проекту, ви формуєте нове покоління майбутніх лідерів України, мотивуєте молодь долати будь-які бар'єри та відкривати нові культури, мови та можливості.
Громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.
Проектний офіс функціонує за принципом об’єднання стейкхолдерів (multistakeholder initiatives). Для реалізації наших проектів та досягнення мети організації ми створюємо стратегічні партнерства між/з міжнародними структурами, державними органами влади, дипломатичними установами, представниками бізнесу та громадянського суспільства.
Місія:
Ініціювання та реалізація проектів, які сприяють інтеграції внутрішній та зовнішній у загальносвітовий контекст та створення умов для виховання нового покоління згідно з цінностями вільного світу.
Цінності: Націленість на результат; Global Thinking; Готовність до викликів; Партнерство “win-win”; Гармонія.
Докладніше: https://gocamps.com.ua/ua/