Звернення київського міського голови Віталія Кличка до Дня пам’яті і примирення

Сьогодні, коли світ відзначає День пам’яті та згадує жертв і трагедію Другої світової, Україна стікає кров’ю і болем в героїчній боротьбі проти осатанілого загарбника. Про це написав мер Києва Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні, коли світ відзначає День пам’яті та згадує жертв і трагедію Другої світової, Україна стікає кров’ю і болем в героїчній боротьбі проти осатанілого загарбника. Бо те, що чинить росія в Україні – це теж фашизм і нацизм. І цей жах може перекинутися на всю Європу. Адже українці сьогодні б’ються не тільки за свою державність і волю, а й за принципи демократії, безпеку і свободу Європи. Тому, коли в кожному куточку світу говорять «Ніколи знову», потрібно згадувати Бучу і Бородянку, Маріуполь і Харків, знищені вщент міста Донбасу, закатованих мирних українців, загиблих дітей і полеглих українських героїв… Бо це відбувається сьогодні! Бо фашизм знову підійняв голову. Час стати всім разом проти зла, смерті і геноциду, які несе росія. Переможе Україна – переможе цивілізований світ!» – написав Віталій Кличко.

Офіційно за посиланням:
https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_sogodni_koli_svit_vidznachaye_den_pamyati_ukrana_stikaye_krovyu_i_bolem_v_gerochniy_borotbi_proti_osatanilogo_zagarbnika/

Центр комунікації