ЗВЕРНЕННЯ ДО СПІЛЬНОТИ ЛІЦЕЮ: УКРАЇНа буде завжди!

ШАНОВНА СПІЛЬНОТО УКРАЇНСЬКОГО МЕДИЧНОГО ЛІЦЕЮ
НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ!

СЬОГОДНІ У НАС ОСОБЛИВА ПОДІЯ – МИ ВШАНОВУЄМО
УЧНІВ І УЧЕНИЦЬ 9-Х І 11-Х КЛАСІВ!

АЛЕ, ВИПУСК-2022 ПРОХОДИТЬ В УМОВАХ НЕВИМОВНИХ ВИПРОБУВАНЬ І ВЕЛИЧЕЗНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ДЛЯ ДЕРЖАВИ – РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЗЛОЧИННО РОЗПОЧАЛА І ВЕДЕ ПОВНОМАСШТАБНУ ВІЙНУ ПРОТИ УКРАЇНИ.

ПОНАД ТРИ МІСЯЦІ НАЦІОНАЛЬНОГО СПРОТИВУ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ ДОВЕЛИ МІЦЬ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ЯКИЙ СТАВ СИМВОЛОМ НЕЗЛАМНОСТІ Й НЕСКОРЕНОСТІ ДЛЯ ВСЬОГО ЦИВІЛІЗОВАНОГО СВІТУ.

СЛАВА ВСІМ ГЕРОЯМ, ЯКІ ВІДДАЛИ НАЙДОРОЖЧЕ – ВЛАСНЕ ЖИТТЯ ЗА СВОБОДУ, ЗА ПРАВО ЖИТИ НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ, НАЗИВАТИСЯ УКРАЇНЦЕМ І УКРАЇНКОЮ!

ДОЗВОЛЬТЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАШИХ ТАЛАНОВИТИХ ВИКЛАДАЧІВ!

ДОРОГІ ВЧИТЕЛІ!

СЬОГОДНІ ПОРУШУЄТЬСЯ УСТАЛЕНА ТРАДИЦІЯ І ВАМ НЕ ДАРУЮТЬ КВІТИ ВАШІ УЧНІ, АЛЕ ВІД ВСІХ НАС ПРИЙМІТЬ НАЙДОРОЖЧЕ – БЕЗМЕЖНУ ЛЮБОВ І ПРАВДИВУ ПОШАНУ!

ШАНОВНІ ПАНІ ТА ПАНОВЕ!

В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ПЕРШИЙ УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЛІЦЕЙ, ЗА ПІДТРИМКИ ЗАСНОВНИКІВ, ЗАБЕЗПЕЧИВ: ВИКОНАННЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ І НАВЧАЛЬНОГО ПЛАНУ, АТЕСТАЦІЮ ВЧИТЕЛІВ, ВСЕУКРАЇНСЬКУ ЛІЦЕЙНУ ОЛІМПІАДУ, КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ, ЗОКРЕМА, З НАДАННЯ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ І ОСНОВ ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ, ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ПІДГОТОВКУ ДО ЗНО, РОБОТУ ДРУГОЇ МІЖНАРОДНОЇ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ, УСПІШНУ ВСТУПНУ КАМПАНІЮ.

ДО ЗАКЛАДУ, НА ОСОБЛИВИХ УМОВАХ, ЗАРАХОВАНІ НА НАВЧАННЯ УЧНІ І УЧЕНИЦІ ШКІЛ ДОНЕЦЬКОЇ, ЗАПОРІЗЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ, МИКОЛАЇВСЬКОЇ, СУМСЬКОЇ, ХАРКІВСЬКОЇ, ХЕРСОНСЬКОЇ, ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ, А ТАКОЖ БУЧАНСЬКОЇ, ІРПІНСЬКОЇ, ГОСТОМЕЛЬСЬКОЇ, БОРОДЯНСЬКОЇ, МАКАРІВСЬКОЇ, ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ ГРОМАД  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ЧЛЕНИ НАШОЇ СПІЛЬНОТИ НАДІСЛАЛИ СОТНІ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА СПЕЦІАЛЬНИЙ РАХУНОК НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ.

СПІВРОБІТНИКИ ЛІЦЕЮ, БАТЬКИ ЗДОБУВАЧІВ І ЗДОБУВАЧОК ОСВІТИ У ПЕРШІ ДНІ ВІЙНИ СТАЛИ ДОНОРАМИ – МІСЬКИЙ ЦЕНТР КРОВІ, ЯКИЙ ПРАЦЮВАВ ЦІЛОДОБОВО, ПРИЙНЯВ ВІД НАС ПОНАД 12 ЛІТРІВ КРОВІ.

ЗА РІШЕННЯМ НАШОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ МИ ПРИПИНИЛИ СПІВРОБІТНИЦТВО З РОСІЙСЬКИМИ ОСВІТНІМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ І ВЧЕНИМИ, ПІДТРИМАЛИ ЗВЕРНЕННЯ: ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО, КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІТАЛІЯ КЛИЧКА ДО НАТО ЩОДО БЕЗПОЛІТНОЇ ЗОНИ НАД УКРАЇНОЮ; «SAVE MARIUPOL»; «ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ СТАНЦІЙ МЕТРО ТА ВУЛИЦЬ КИЄВА»; «ВОЛЮ ЗАХИСНИКАМ МАРІУПОЛЯ» ТА БАГАТО ІНШИХ.

ЗНАКОВОЮ ДЛЯ ЗАКЛАДУ СТАЛА УЧАСТЬ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ ПІДТРИМЦІ УКРАЇНИ ПО ВСЬОМУ СВІТУ.

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ UML.UA НЕ ЗУПИНЯВ РОБОТУ З ПЕРШИХ ДНІВ ВІЙНИ: ПУБЛІКУВАЛИСЯ ОСНОВНІ ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ, МАТЕРІАЛИ ПРО ВІЙНУ В УКРАЇНІ, ВІЙСЬКОВІ ЗЛОЧИНИ РОСІЙСЬКИХ ОКУПАНТІВ, ПЕРЕБІГ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ.

НАШІ ЛІЦЕІСТКИ, СПІЛЬНО ІЗ СТАРШОКЛАСНИКАМИ УКРАЇНИ, ЗАКЛИКАЛИ СВІТ ШІСТЬМА МОВАМИ ПОЧУТИ ЇХ ТА ЗУПИНИТИ ВІЙНУ:«МИ ХОЧЕМО МИРНО ВЧИТИСЯ ТА ЖИТИ! МИ НЕ ХОЧЕМО БОЯТИСЯ. БУДЬ ЛАСКА, ЗУПИНІТЬ ВІЙНУ!».

ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ БУЛО ЗАПИСАНО, КОЛИ ЛУНАЛИ СИРЕНИ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ, А ДІТИ ХОВАЛИСЯ ВІД РОСІЙСЬКИХ АТАК У ПІДВАЛАХ.

ВИКЛАДАЧІ ЛІЦЕЮ ПРОВОДИЛИ ОНЛАЙН-УРОКИ ДЛЯ БІЖЕНЦІВ, ПРОТИДІЯЛИ ВОРОЖІЙ ПРОПАГАНДІ, ТРИМАЛИ ОСВІТНІЙ ФРОНТ.

ЧЛЕНИ СПІЛЬНОТИ ЗАКЛАДУ СТАЛИ ВОЛОНТЕРАМИ У РІЗНИХ МІСТАХ УКРАІНИ І ЗА КОРДОНОМ – НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ВОКЗАЛІ У ЛЬВОВІ І ХАРКОВІ; У ПРИХИСТКАМ, ШТАБАХ І ХАБАХ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ В УЖГОРОДІ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ, МУКАЧЕВІ, ДНІПРІ, ОДЕСІ, ВІДНІ, БЕРЛІНІ, БУДАПЕШТІ, ГЕРЛІЦІ, ФРАЙБУРЗІ, ЛЮБЕКУ, ЛОЗАННІ, ЛЮБЛЯНІ, ВАШИНГТОНІ, ОСЛО, В`ЄРЗОНІ (VIERZON), ЛЕ-КЛЕ-СУ-БУА (LES CLAYES-SOUS-BOIS), ТОРОНТО, ВАРШАВІ, КРАКОВІ І ПРАЗІ; ПРАЦЮВАЛИ ПІД ОБСТРІЛАМИ У ЛІКАРНЯХ І ГУМАНІТАРНИХ КОРИДОРАХ.

МИ СПРАВДІ Є ОДНІЄЮ ВЕЛИКОЮ РОДИНОЮ!

ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ, ВИПУСКНИКИ, БАТЬКИ І УЧНІ ЛІЦЕЮ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗАХИЩАТИ ЗІ ЗБРОЄЮ У РУКАХ СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ КРАІНИ, НАДАВАТИ ВСЕБІЧНУ ДОПОМОГУ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ, БІЙЦЯМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ, ДОБРОВОЛЬЧИМ ФОРМУВАННЯМ, ВОЛОНТЕРСЬКИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ, ТРИМАТИ АКАДЕМІЧНИЙ, ГУМАНІТАРНИЙ, МЕДИЧНИЙ І ПСИХОЛОГІЧНИЙ ФРОНТИ, САМОВІДДАНО ПРАЦЮВАТИ В УКРАЇНІ І БІЛЬШ НІЖ У ДВАДЦЯТИ КРАЇНАХ СВІТУ.

ДОЗВОЛЬТЕ ВИСЛОВИТИ ВДЯЧНІСТЬ КОЖНОМУ ЧЛЕНУ НАШОЇ НЕЙМОВІРНОЇ СПІЛЬНОТИ ЗА АКТИВНУ ГРОМАДЯНСЬКУ ПОЗИЦІЮ, СТІЙКІСТЬ, МУЖНІСТЬ, НЕЗЛАМНІСТЬ.

ДОРОГІ ЛІЦЕЇСТИ І ЛІЦЕЇСТКИ!

ВИСОКО ТРИМАЙТЕ ЧЕСТЬ АЛЬМА-МАТЕР!
ЦЕ ВАШЕ МІСЦЕ СИЛИ!
ТУТ ЗАВЖДИ ВАС ЧЕКАЮТЬ!

УКРАЇНА ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕМОЖЕ!
УКРАЇНА БУДЕ ЗАВЖДИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

З ПРАВДИВОЮ ПОШАНОЮ ДО ВСІХ ВАС – ЯРОСЛАВ ЦЕХМІСТЕР