Звернення до спільноти ліцею: тримаємо освітній фронт

Шановна Спільното Українського медичного ліцею
Національного медичного університету імені О.О. Богомольця!

Зараз вся наша країна переживає важкі часи – триває п’ятий тиждень, відколи російський агресор розпочав повномасштабне вторгнення в Україну.
Збройні Сили України у взаємодії з іншими складовими сил оборони героїчно стримують противника, наносять йому значних втрат.
Інформуємо Вас, що адміністрація і всі педагогічні працівники закладу виконують свої обов’язки відповідного до вимог сьогодення.
В умовах війни частина вчителів і здобувачів освіти виїхала за кордон, щоб продовжити навчання та роботу, інша частина перебуває в місті Києві і західних областях України.
Ліцей підтримує зв’язок зі своїми учнями і ученицями, їх батьками та вчителями в усіх місцях, де вони перебувають.
Ми окреслюємо такі основні завдання, які стоять сьогодні перед Ліцеєм: зробити все для Перемоги над ворогом; зберегти життя і здоров’я здобувачів освіти і співробітників; забезпечити освітній процес, виховну і науково-методичну роботу в тих формах, у яких це можливо реалізувати зараз; активно сприяти формуванню за кордоном громадської думки, спрямованої на підтримку України та її боротьби з російськими окупантами.
Ліцей стабільно отримує фінансування з місцевого бюджету міста Києва, виплачуються аванс і заробітна плата, всі зобов’язання перед співробітниками закладу державою виконуються.
У понеділок 28 березня 2022 року Ліцей, відповідно до розпорядчих документів Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації, Департаменту освіти і науки міста Києва, Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, відновлює освітній процес із використанням дистанційного навчання з метою мінімізації ризиків для життя і здоров’я здобувачів освіти і всіх категорій працівників закладу.
За результатами проведеного нашим соціологічним центром онлайн опитування: 100% педагогічних працівників і 95,8% здобувачів і здобувачок освіти готові працювати і навчатися з використанням дистанційних технологій з 28 березня 2022 року.
Прошу Вас використовувати весь свій професійний досвід і забезпечити максимальну гнучкість при проведенні уроків, враховувати можливі проблеми з доступом до комунікаційних каналів, але при цьому дотримуватися високого рівня якості освіти, виконання вимог освітньої програми, інтегрованих навчальних програм Ліцею.
Кожен викладач закладу, який працює дистанційно, має самостійно визначити робоче місце та забезпечити безпечні й нешкідливі умови праці.
Для здобувачів освіти передбачена корекція графіків освітнього процесу, синхронні і асинхронні формати, використання цифрових платформ.
Ми створили на офіційному сайті uml.ua бази навчально-виховної, науково-методичної, психологічної, правової інформації для тих хто перебуває за межами України.
Закликаю всіх Вас дотримуватися єдиної освітньої траєкторії за всіма напрямками діяльності Ліцею в надскладних умовах воєнного стану.
Ми не дозволимо ворогові позбавити молодих українців освіти.

Українці об’єднали світ.
Україна силою добра і правди переможе зло!

Слава Україні!
Героям Слава!

З правдивою пошаною до всіх Вас,
Директор Ярослав Цехмістер