ZOOM конференція «Твої права – твої можливості»

14 грудня 2020 в режимі ZOOM конференції відбувся семінар «Твої права – твої можливості», метою якого було знайомство учнів із Загальною Декларацією прав людини, що проголошує права особистості, права і свободи (рівність усіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші).

Діти дізналися про головні завдання і цілі Управління Верховного комісару ООН по правам людини, його комітети та можливості співпраці з ними.
Це складні Міжнародні механізми, які покликані захищати права людей у всьому світі, але насправді, вони мають знайоме всім, найважливіше підґрунтя – ПРИНЦИПИ ТОЛЕРАНТНОСТІ ТА РІВНОСТІ, які необхідно розуміти та дотриумуватися в цивілізованому суспільстві.

Принципи толерантності повинні бути частиною культурного розвитку людини, починаючи з раннього дитинства, і це залежить від кожної родини, садочка, навчального закладу.
Учасники семінару зустрілись із колективом Офісу Урядового Уповноваженого з прав осіб з інвалідністю, що діє при Кабінеті Міністрів України.

І це не спроста, адже в усьому світі вважається, що рівень розвитку Держави, її цивілізованість та культура визначається рівнем життєдіяльності людей вразливих категорій, серед яких люди з інвалідністю, люди похилого віку, діти, жінки.
До учасників заходу приєднались учні з різних шкіл України, які цікавляться правозахисною тематикою та волонтерськими напрямками роботи.
На дівчат та хлопців під час заходу очікували конкурси та вікторини.

Організатор заходу:

Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
За підтримки Офісу Урядового Уповноваженого з прав осіб з інвалідністю.