Допрофесійна підготовка: 10-Д клас

В Українському медичному ліцеі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулася онлайн конференція: лікар педіатр особливості роботи з дітьми.
Спільнота закладу висловлює щиру подяку за організацію заходу шановній КЛИМЕНКО Ользі Віталіівні – лікарю-педіатру Дніпровського спеціалізованого центру матері і дитини імені професора М.Ф. Руднєва, а також адміністрації установи.

Центр комунікації

Довідково:
У ДНІПРОВСЬКОМУ ЦЕНТРІ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ІМЕНІ РУДНЄВА РЯТУЮТЬ НЕМОВЛЯТ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ
ЗДОРОВ’Я

223 000 000 гривень. Саме така сума пішла на будівництво сучасного 6-поверхового хірургічного корпусу Центру матері та дитини імені професора М.Ф. Руднєва.
На сьогодні це єдиний в області медзаклад, де надають допомогу новонародженим, які потребують інтенсивної терапії.
Цей масштабний проект вдалось реалізувати за два роки. З обласного бюджету на нього було виділено 209 500 000 гривень.
Дитяча лікарня з унікальними можливостями є повністю «електронною». Всі історії хвороб, дані обстежень, переміщення пацієнта фіксуються на комп’ютері.
Сучасне хірургічне і діагностичне обладнання дозволяє швидко поставити діагноз. Зручні меблі, комфортні кімнати, нова техніка та навіть басейн для реабілітації малюків з пологовими травмами, ДЦП, а також після операцій.
“У таких умовах, малеча буде одужувати набагато швидше, – переконаний голова облради Гліб Пригунов. – Цей об’єкт став значущим кроком вперед для медичної галузі нашої області. У новому хірургічному корпусі створені усі умови для найточнішої діагностики, проведення операцій за новітніми стандартами, а яскравий дизайн зсередини і комфорт сприяють якнайшвидшому одужанню. Наша мета – надавати професійну медичну допомогу тут в області та звести до нуля потребу їхати на лікування до Києва чи інших міст».
Також дитяча лікарня області тепер має власну кардіохірургію. Серед нових напрямків – ортопедія і травматологія. Операційна оснащена мікроскопом, який дозволяє проводити мікрохірургічні операції.
І звичайно головне, що створює комфортну атмосферу в лікарні, – це робота справжніх фахівців та турботливого медичного персоналу під чуйним керівництвом головного лікаря Ігоря Македонського.