«Золотий» рекорд Київської Малої академіі наук

ІНФОРМАЦІЯ      

ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ  ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ):

17 травня 2021 року завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Цей рік став як ніколи «врожайним» для Київської Малої академії наук: вони встановили історичний «золотий рекорд». Майже 80% наших учасників Конкурсу стали його призерами.

Наші вихованці отримали 17 золотих нагород, а це 25% від загального «золота» на рівні всієї України. 

Кожен четвертий абсолютний переможець Конкурсу – вихованець Київської МАН! Команда Київської МАН знову стає кращою серед усіх регіональних «збірних» на Конкурсі! 

Віват, юні кияни!

Загалом юні науковці Київської Малої академії наук зайняли 48 призових місць – і це «дубль» нашого рекорду з кількості нагород минулого року!

Наші вихованці досліджували, готувались, тренувались, представляли свої проєкти, відповідали на запитання, хвилювались й отримали заслужені нагороди.

Перше місце в 17-ти секціях, друге місце в 19-ти, третє в 12-ти! Цей результат підтвердив високий потенціал учнівської молоді столиці, її творчу наснагу, наполегливість, бажання саморозвитку.

Ми пишаємося тим, що цей результат стає тенденцією щодо щорічного  зростання здобутків наших вихованців на Конкурсі: 2019 – найкращий результат серед усіх команд за кількістю призерів, 2020 – найкращий рейтинговий командний результат, 2021 – найкращий рейтинговий командний результат та найбільша кількість «золотих» переможців. І зупинятися на цьому вони не збираємось!

Добрих слів та похвали заслуговують і ті, хто цього року не посів жад аних призових місць. Вони збагатили скарбничку ідей, продемонструвавши країні широке коло наукових інтересів МАНівців столиці. 

Велика подяка науковим і педагогічним керівникам, батькам конкурсантів за підготовку, виховання та підтримку талановитих і допитливих юнаків та дівчат! 

Бажаємо юним науковцям подальшої творчої наснаги, втілення яскравих ідей та реалізації найсміливіших мрій!

Наші переможці:

ПЕРШЕ МІСЦЕ 

Секція «Прикладна математика»
Зінькова Валентина Миколаївна, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

Секція «Аерофізика та космічні дослідження»
Сокарева Анастасія Олександрівна, Гімназія № 179

Секція «Педагогіка»
Кириченко Анастасія Юріївна, Гімназія № 283 ІІ-ІІІ ступенів

Секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»
Усатюк Нікіта Андрійович, Приватне підприємство «Спеціалізована школа «Тріумф»

Секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»
Цехмістер Богдан Ярославович, Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Секція «Селекція та генетика»
Сова Дарина Русланівна, Гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов

Секція «Літературна творчість»
Сидоренко Євгенія Ярославівна,Спеціалізована школа № 173, 11 клас 

Секція «Біологія людини»
Хренова Ксенія Олексіївна, Гімназія № 109 ім. Т.Г. Шевченка

Секція «Ботаніка»
Копчак Олександр Андрійович, Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер»

Секція «Хімія»
Хомякова Маргарита Дмитрівна, Гімназія «Академія»

Секція «Всесвітня історія»
Кучер Роман Ігорович, Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер»

Секція «Українська мова»
Горчакова Євгенія Віталіївна, Гімназія № 283 ІІ-ІІІ ступенів, 11 клас

Секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»
Коваленко Олена Олександрівна, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»

Секція «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології»
Ковальчук Олександр Володимирович, Спеціалізована школа № 254

Секція «Технологічні процеси та перспективні технології»
Лазарова Єлизавета Геннадіївна, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»

Секція «Кібербезпека»
Жайворонок Дмитро Вячеславович, Ліцей інформаційних технологій № 79

Секція «Комп’ютерні системи та мережі»
Білостенко Георгій Євгенович, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»

ДРУГЕ МІСЦЕ ЗДОБУЛИ:

Секція «Математичне моделювання»
Степаненко Юлія Вікторівна, Ліцей № 100 «Поділ»

Секція «Математика»
Рарова Єва Олегівна, Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит»
Чернов Олександр Сергійович, Ліцей «Наукова зміна»

Секція «Астрономія та астрофізика»
Соколюк Олексій Юрійович, Спеціалізована школа № 194 «Перспектива» з поглибленим вивченням природничих дисциплін

Секція «Експериментальна фізика»
Пустовойт Анастасія Сергіївна, Спеціалізована школа № 316 з поглибленим вивченням української мови

Секція «Соціологія»
Кошеленко Іванна Єгорівна, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 220 з поглибленим вивченням іноземних мов

Секція «Агрономія»
Видолоб Олександр Сергійович, Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Секція «Екологія»
Риженко Дмитро Ігорович, Природничо-науковий ліцей № 145

Секція «Лісознавство»
Цурпанова Марина Вадимівна, Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Секція «Зарубіжна література»
Власкова Ксенія Олександрівна, Ліцей № 144 імені Григорія Ващенка

Секція «Валеологія»
Трач Адам Тарасович, Київський Палац дітей та юнацтва

Секція «Загальна біологія»
Кириченко Анастасія Володимирівна, ТОВ «Центр освіти «Оптіма»

Секція «Етнологія»
Лобанова Дар’я Романівна, Гімназія «Діалог»

Секція «Історія України»
Фараносова Марія Володимирівна, Школа І-ІІІ ступенів № 245

Секція «Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка»
Селезньов Олег Русланович, Спеціалізована школа № 194 «Перспектива»

Секція «Матеріалознавство»
Московець Артем Ігорович, Ліцей «Наукова зміна»

Секція «Науково-технічна творчість та винахідництво»
Санжаровська Софія Ігорівна, Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету ім. Т. Шевченка

Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»
Полухін Андрій Вячеславович, Ліцей № 142

Секція «Internet-технології та WEB дизайн»
Дяченко Михайло Дмитрович, Гімназії №178

ТРЕТІ МІСЦЯ ОТРИМАЛИ:

Секція «Економічна теорія та історія економічної думки»
Данілевська Дар’я Сергіївна, Ліцей «Наукова зміна»

Секція «Філософія»
Кравченко Анастасья Віталіївна, Мистецький коледж імені Сальвадора Далі

Секція «Журналістика»
Маярчук-Диса Аліса Максимівна, Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Секція «Правознавство»
Яковенко Анна Сергіївна, Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Секція «Географія та ландшафтознавство»
Бондар Олександр Вікторович, Гімназія № 267

Секція «Геологія, геохімія та мінералогія»
Буряк Марія В’ячеславівна, Школа І-ІІІ ступенів № 206 ім. Леся Курбаса

Секція «Ветеринарія та зоотехнія»
Кузнєцова Евеліна Павлівна, Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер»

Секція «Медицина»
Зінюк Стефанія Романівна, Спеціалізована школа № 85

Секція «Зоологія»
Іванюк Владислав Русланович, Школа І-ІІІ ступенів № 13 імені Івана Хитриченка

Секція «Англійська мова»
Шульженко Евєліна Олегівна, Гімназія № 48

Секція «Електроніка та приладобудування»
Павлова Софія Олегівна, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»

Секція «Технології програмування»
Яценко Євгеній Ігорович, Ліцей №303

 

Докладніше за посиланням: https://don.kyivcity.gov.ua/news/11281.html