ЗНО-ОНЛАЙН: доступ до коментарів став безкоштовним

Сайт ЗНО-ОНЛАЙН https://zno.osvita.ua/ зробив безкоштовним свій сервіс для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Відтепер усі користувачі мають змогу без обмежень опрацьовувати коментарі-пояснення до завдань з усіх основних предметів.
У такий спосіб адміністрація сайту прагне продемонструвати свою підтримку випускникам українських шкіл, які перебувають зараз у надважких умовах російської агресії.
Коментарі-пояснення до тестових завдань на сайті ЗНО-ОНЛАЙН укладені провідними фахівцями з підготовки до тестування. У коментарях надано схеми виконання того чи іншого завдання, що дозволяє самостійно швидко проаналізувати та зрозуміти його.
Ознайомлення з поясненнями до завдань тестів зовнішнього оцінювання сприяє кращому розумінню предмета та вдалому виконанню аналогічних завдань під час реального ЗНО.
На цей час на сайті https://zno.osvita.ua/ доступні коментарі до завдань тестів з української мови і літератури, англійської мови, математики, історії України, фізики, хімії, географії та біології.

Докладніше тут:
https://zno.osvita.ua/