ЗНО-2022 буде містити один інтегрований тест

Цього року зовнішнє незалежне оцінювання, для осіб, які мають намір вступати до закладів вищої освіти, буде проведено у вигляді єдиного інтегрованого тесту, який буде містити в собі декілька предметів.

Про це в інтерв’ю Українським новинам https://ukranews.com/ua/interview/2808-sergij-babak-pro-atestaty-ta-dyplomy-v-diyi-skasuvannya-navchannya-pid-chas-vijny-ta-vstup-bez-zno розповів голова парламентського комітету з питань освіти і науки Сергій Бабак.
За його словами, тестування з окремих предметів у 2022 році проводитися не буде.
Буде єдиний інтегрований тест, який міститиме в собі декілька предметів. Попередньо їх список уже опублікований на сайти МОНу, але є ймовірність зміни вагових коефіцієнтів в залежності від спеціальності.
Такий тест буде і в онлайн (сподіваюсь), і в офлайн форматі.
Для складання зовнішнього оцінювання буде зроблено значну кількість варіантів тестів, для того щоб протягом 10–15 днів вступники могли складати цей тест.
Абітурієнти зможуть приходити в центр тестування і складати цей іспит, а його частину навіть онлайн.
Зараз триває робота над питанням верифікації. Якщо, умовно, з 1 по 15 число йде процес, коли можна скласти іспит, а абітурієнт не зміг це зробити в перший день через повітряну тривогу чи обстріли, то вона може зробити це в інший день. Кожного дня іспити будуть оновлюватися (змінюватися завдання) для того, щоб не було можливості недоброчесно скласти іспит.
Верховна Рада України також прийняла закон про скасування державної підсумкової атестації та дала право Кабінету Міністрів України в 2022 році провести вступну кампанію за спеціальною процедурою без дотримання вимог Закону України про вищу освіту.

Центр комунікації