Життя – найвища людська цінність

2 квітня 2018 р. учні ліцею (10-Г клас) взяли участь у відкритті виставки «Місто милосердя. Лікарня Мечникова (м.Дніпро)», створеної в рамках проекту «Український Схід» у виставковому залі головної експозиції Національного музею історії України у Другій світовій війні (вул.  Лаврська,  27).

Уже чотири роки вся Україна, затамувавши подих, спостерігає за роботою лікарів Дніпровської обласної клінічної лікарні імені І.І.  Мечникова, які, ніби янголи, чатують на лінії життя і смерті. За період війни на Сході України через їхні дбайливі руки, чуйні серця й милосердні душі пройшли понад 2500 поранених. Вони провели тисячі хірургічних операцій та реабілітаційних заходів, урятувавши життя 99% українських військовослужбовців доправлених із фронту.

Виставка розповідає про самовіддану працю, самопожертву і високу професійну майстерність «мечниківців» в нерозривному зв’язку з історіями врятованих ними українських патріотів.

Ліцеїсти змогли побувати в символічній операційній, ознайомитися з різноманітними артефактами, привезеними з лікарні, історіями медиків та врятованих ними військовослужбовців. Це подяка і подарунок унікальному колективу до 220-річчя з дня заснування закладу.