Здобувачі освіти ліцею-учасники міжнародного тренінгу Stоp The Bleed

14 січня 2023 року здобувачі і здобувачки освіти Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця взяли участь у тренінгу щодо зупинки критичної кровотечі та надання першої домедичної допомоги Stоp The Bleed.
Ранок почався з вибухів.
Але, всі зібрались, курсанти й інструктори, і чекали відміни повітряної тривоги, жодна людина не розвернулась і не пішла! Всі терпляче чекали початку навчань.
Знайшли укриття, в якому і розпочали навчання!
Цей проєкт відбувся завдяки лікарям-інструкторам з Всеукраїнської ради реанімації, які в перший день повномасшабного вторгнення почали максимум свого часу приділяти навчанню представників ТРО (і не тільки) рятувати життя, а зараз з готовністю продовжують це й для цивільного населення, які розуміють цінність подібних навичок та хочуть знати, як діяти в майбутньому, якщо комусь буде необхідна допомога, вміти зупиняти критичну кровотечу та рятувати життя.
Спільнота Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця дякує всім організаторам цього міжнародного проєкту,
хто готовий об‘єднати зусилля задля спільної перемоги.
Окрема подяка – Ivanna Klympush-Tsintsadze, Міжнародному фонду «Відродження»https://www.irf.ua/, Slava Ukraini MTÜ https://slava.ee/ru/.
Українці – нація незламних людей, готових приходити на допомогу один одному, і вчитись, як цю допомогу надавати!
І ніякі рашисти-терористи нас не зупинять, скільки б атак вони не планували!

Слава Україні!
Героям Слава!

Центр комунікації