World Health Day 2023 – Health for All

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я у 1948 році. Мета свята – привернути увагу до проблем охорони здоров’я та необхідності розгорнутої й всеохопної профілактики захворювань, здорового способу життя.
Сьогодні кожна людина має право чекати допомоги від нашої медицини, від учених, від всіх тих, хто покликаний бороться за збереження і зміцнення здоров’я людей. І в той же час охорона власного здоров’я — це обов’язок кожного.
Адже нерідко буває і так, що людина з неправильним способом життя, шкідливими звичками та вподобаннями, до 30—40 років доводить себе до катастрофічного стану і лише тоді згадує про медицину. Розтрачене здоров’я, кращі роки життя йдуть на лікування, страждає сім’я, суспільство. Чи не простіше з ранніх років слідувати рекомендаціям профілактичної медицини і з їх допомогою жити повноцінним, активним життям?
Для того, щоб зберегти своє здоров’я, треба докладати неабияких зусиль, адже стан здоров’я людини залежить на 20 % від спадковості, на 10 % – від рівня розвитку медицини, на 20 % – від стану довкілля, на 50 % – від нашого способу життя.
Здорові люди – щасливі люди!
Це доведений факт. Здоров’я може мати величезну ціну і в основному це стосується спроб повернути його на своє місце.
У всесвітній день здоров’я бажаємо всім його надійного зберігання.
Хворим – якнайшвидшого одужання!
Всім дотримуватись здорового способу життя, бути здоровими і життєрадісними! #Навчаємосьразомз_УМЛ.
World Health Day (WHD), held every year on 7 April, marks the anniversary of the founding of the World Health Organization (WHO) in 1948 and each year focuses on a specific public health concern. In addition to focusing on the journey to achieving Health For All, which is this year’s theme, WHO will observe its 75th anniversary under the theme 75 years of improving public health.

Тримаємо освітній фронт!
Слава України!

Центр комунікації.