ВИПУСКНИЦЯ ЛІЦЕЮ НОМІНАНТКА ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПРЕМІЇ 2020

Випускниця Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця 2017 року Валентина Черкай стала номінанткою на  Волонтерськау премію 2020.

Вона вже кілька років є волонтеркою організації «Червоний Хрест України». Тут вона як майбутній медик має можливість застосувати свої знання на практиці, а після двох років волонтерства ще й допомагає іншим влитися в колектив, проводить тренінги.

Головне у волонтерстві, на її думку, це бути незаангажованою та керуватися сімома принципами: гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність, добровільність, єдність та універсальність.

Волонтерська премія була заснована в 2014 році, щоб підтримати звичайних людей, які роблять надзвичайні речі та ставить за мету відзначити роботу волонтерів, які працюють у різних сферах.

Премія є негрошовою, і покликана підтримати волонтерський рух в Україні, показати суспільству його важливість та різноманітність, а також заохотити інших людей до суспільнокорисної праці.

Ми пишаємося нашою випускницею!

Бажаємо нових досягнень та звершень!

 

Цього року всьоме вручать Волонтерську премію.
30 листопада вручать негрошову волонтерську премію.

Волонтерська премія «Євромайдан SOS» – це всеукраїнська недержавна нагорода, яка вручається за особливий внесок у розвиток волонтерського руху в Україні звичайним людям, які роблять надзвичайні речі.
Премія є найпопулярнішою волонтерською відзнакою в країні.
2020 рік – уже сьомий для Волонтерської премії «Євромайдан SOS» в Україні.
Критерії висування номінантів:
– щоденна волонтерська робота або вчинок;
– відсутність належності до керівних позицій будь-якої з політичних сил;
– неоплачуваність діяльності.

 

Центр комунікаціі