Випускниця ліцею – Левченко Ольга

Левченко Ольга Едуардівна – зараз є студенткою Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, навчається на бюджетній формі медичного факультету 1, спеціальність «лікувальна справа».
Переможець:
II місце на міжнародному 40-овому Пекінському конкурсі юнацької науково-технічної творчості (The 40th Beijing Youth Science Creation Competition)

I місце у XII Всеукраїнській учнівській олімпіаді з базових дисциплін для вступників до Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму в категорії “Медицина та охорона здоров’я”

II місце на II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції “Медицина”

III місце на II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції “Психологія”

III місце на II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Участь в наукових конференціях:
Київська учнівська конференція «Глобалізаційні процеси VS Національна мовно-культурна екологія» (відзначена дипломом)

Наукові публікаціЇ:
“Видатний хімік XX ст. Георг Хевеші”. Збірник праць учасників Всеукраїнської наукової конференції молодих істориків науки, техніки і освіти та спеціалістів за темою : “Суспільне значення інтелектуальної діяльності”.

Цього року я закінчила Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. О. Богомольця та вступила до Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
Під час навчання в ліцеї велика увага приділялась не тільки отриманню загальних знань, а і науковій діяльності.
Це дало мені змогу здобути перемогу у багатьох наукових конкурсах, серед яких : міські етапи конкурсів МАН України, всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів.
І ось, в цьому році, список моїх нагород поповнився другим місцем на міжнародному Пекінському конкурсі юнацької науково-технічної творчості.
Звісно, кожна перемога –
це результат великої праці та невпинного руху до знань та самовдосконалення.
Свої знання я отримала завдяки самовідданій праці викладачів Українського медичного ліцею, які кожен день вкладали в кожного учня частинку своїх умінь та душі.
Їх робота та величезна підтримка і віра стали моїм поштовхом до майбутніх звершень.
Особливу подяку я хотіла би висловити своєму викладачу-методисту біології Столяровій Світлані Олександрівні, яка вкладала всі свої сили в предмет, та моєму класному керівнику, вчителю-методисту Строкач Наталії Миколаївні, яка за час мого навчання стала для мене не лише викладачем, а і гарним другом та порадником, який завжди підтримає та допоможе у будь-якій проблемі.
Попереду на мене чекає навчання в чудовому університеті, після якого я зможу здобути омріяну професію лікаря.
Але я впевнена, що навіть через багато років, коли ці етапи будуть пройдені, я буду з теплом у серці згадувати свій рідний ліцей, в якому я зробила перші кроки до своєї цілі.
Тому мені хотілося б звернутися до всіх тих, хто зараз навчається в ліцеї, або вступить до нього. Кожен із Вас – скарбниця великого потенціалу, який здатен перевернути гори. Плідно працюйте, намагайтеся засвоювати якомога більше знань.
Не бійтесь спробувати щось нове, і навіть помилитись, бо досвід та успіх приходять лише до тих, хто зробить десять, чи навіть сто спроб на шляху до свого ідеалу.
І пам’ятайте, що кожну хвилину поруч з вами знаходиться дружна сім’я Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, яка вірить у Вас і зробить все, щоб Ви досягли мрії.

У мене, на жаль, немає номеру Руслани Валерівни,але я хочу їй сказати слова подяки. . Може, це можна буде якось через Вас переслати?
Я особливо вдячна Руслані Валерівні Іваненко за її величезний внесок в освітній процес.
Вона – чудовий керівник, яка змогла не тільки правильно організувати наше навчання, а й підтримувала всіх нас і особисто мене під час нашого здобуття освіти. Руслана Валерівна дійсно дуже багато зробила і для ліцею, і для кожного із учнів, і я це дуже ціную.
Без її турботи нам всім було би набагато важче.