Випускниця ліцею – Афіна Кузнєцова

Кузнецова Афіна Андріївна – переможниця ll етапу олімпіади з біології, лауреатка преміі імені А.П. Ромоданова, випускниця 2020 року Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

Зараз є студенткою Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, навчається на бюджетній формі медичного факультету 3, спеціальність педіатрія.

Освіта  у ліцеї була не лише навчанням , але й розвитком особистості.
Наші вчителі внесли неабиякий вклад для того, щоб кожен з нас пройшов тернистий шлях до студента-медика.
Вони , разом із нашими батьками, готували  і спрямовували нас, за що всім їм особливо вдячна . Жоден з нас не залишався без уваги і підтримки, до кожного намагалися знайти свій підхід.
Така дисципліна, як медицина (догляд за хворим), додаткова освіта, допрофесійна підготовка, дали мені остаточно зрозуміти і переконати, що я вибрала вірний шлях.
Літні навчальні практики в умовах клінік, відпрацювання навичок на манекенах, спілкування з медичними працівниками, пацієнтами – все це нам дав наш ліцей!
Ми отримали грунтовну фундаментальну підготовку для вступу до вищого навчального закладу і складання ЗНО.
В університеті нас чекає інше – самостійне життя.
Ліцей дав нам  змогу отримати унікальний життєвий досвід.
Іноді проходячи по коридорах, згадується ліцей.
Можливо, тут вже не буде так затишно і спокійно, як було в ліцеї , але це нова сходинка життя до якої треба адаптуватися.
Це медична освіта!
Все змінюється, рухається, але, спогади залишаться с нами назавжди…

Ліцей може нас і забуде та ми – його ніколи!

З повагою та любов’ю,
випускниця 2020 року Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця  Кузнецова Афіна.