Викладачі ліцею проходять стажування за програмою The School Education Gateway (SEG)

Педагогічні працівники Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця із знанням англійської мови рівень B2 і вище проходять стажування на робочих місцях на відкритій цифровій платформі The School Education Gateway (SEG) https://www.schooleducationgateway.eu/en/pub/index.htm
SEG – європейська онлайн-платформа для шкільної освіти, яка наразі доступна 23 мовами Європейського Союзу і має на меті забезпечити вчителя всім, що потрібно йому з погляду інформації, навчання та професійного розвитку, колегіальної підтримки і створення мереж, спільних проєктів та можливостей мобільності, розуміння освітньої політики тощо. Крім спільноти вчителів, користувачами SEG є школи та інші організації у сфері освіти, національні органи влади, громадські організації, підприємства тощо.
SEG – загальнодоступний веб-портал, доступ до якого відкритий з будь-якої країни, а не тільки з країн ЄС
https://school-education.ec.europa.eu/en.
SEG пропонує найкращі практики європейських проєктів; щомісячні дописи у блозі та відео-інтерв’ю європейських експертів зі шкільної освіти; онлайн-курси для вчителів, які допоможуть вирішити актуальні виклики в класі; навчальні матеріали, посібники і європейський інструментарій для шкіл; інформацію про політику шкільної освіти; актуальні новини та події тощо.
Крім того, портал пропонує спеціальні інструменти для підтримки вчителів і шкільного персоналу виїзні курси, стажування на робочому місці, викладацькі завдання, практика/стажування іноземних студентів або молодих людей з метою волонтерства у школі, які можуть фінансуватися в межах Програми Еразмус+, якщо відкриті для України.
Однак використання ресурсів School Education Gateway-виклик для українських учителів, адже їм потрібно мати достатній рівень англійської мови, навички з цифрових технологій і володіння сучасними методами викладання й навчання в цифровому форматі, щоб донести актуальну інформацію до учнів і навчити їх використовувати сучасні цифрові ресурси в освітньому процесі. Наразі, в умовах війни, саме такі компетентності вчителя необхідні для забезпечення якісного освітнього процесу в дистанційному форматі.

Спільнота Українського медичноо ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця висловлює щиру подяку всій команді The School Education Gateway (SEG) за розроблені фахові навчальні матеріали стажування🇺🇦

Тримаємо міжнародний освітній фронт!
Віримо у Перемогу України!
💙💛

Центр комунікації