Вибори голови учнівського парламенту ліцею

В Українському медичному ліцеї Національного медичного університету імені О.О. Богомольця завершено подачу документів до виборчої комісії щодо обрання на посаду голови учнівського парламенту. Вибори голови парламенту ліцею відбуваються відповідно до: Положення про учнівське самоврядування; Положення про вибори голови ліцейського парламенту та членів ліцейського парламенту; Положення про учнівську виборчу комісію. Кожен кандидат на посаду голови парламенту має зареєструватися у виборчій комісії, подати резюме і мотиваційний лист. Резюме та мотиваційні листи кандидатів оприлюднюються на офіційному сайті ліцею. У день виборів учні ліцею голосують онлайн у спеціальному вікні-бюлетені на офіційному сайті ліцею. Голоси підраховуються автоматично і перевіряються членами виборчої комісії у присутності спостерігачів кандидатів на посаду голови парламенту ліцею. Голова учнівської виборчої комісії оголошує підсумки голосування. Голова парламенту ліцею приступає до своїх обов’язків наступного дня після оголошення результатів виборів та отримує посвідчення.
До виборчої комісії на 29.10.2022 року подані резюме і мотиваційні листи кандидатів на посаду голови парламенту Українського медичного ліцею НМУ імені О.О. Богомольця: СВЄЖЕНЦЕВА Софія Олександрівна учениця 9-А класу та ФІЛОНЧУК Дар’я Вячеславівна учениця 10-Д класу.
Онлайн голосування щодо обрання на посаду голови учнівського парламенту Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, відповідно до протоколу виборчої комісії, відбудеться 31 жовтня 2022 року з 10.00 до 18.00 за посиланням на офіційному сайті: uml.ua (https://docs.google.com/forms/d/1nnIzprgYkdXvJeVesKNetzMba5yQLJ6f-NXXgjJ84Bg/edit)
Персональний склад учнівської виборчої комісії Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця: Берадзе Марія, учениця 11-А класу – голова комісії; Монастирецька Софія, учениця 10-А класу – заступниця голови комісії; Комарденко Єлизавета, учениця 11-Б класу; Поліщук Софія, учениця 9-А класу; Синько Софія, учениця 11-В класу; Сорока Павло, учень 11-А класу – секретар комісії.

Кандидат Філончук Дар’я 10Д

Кандитат Свєженцева Софія 9а

 

Центр комунікації