Вступна кампанія -2022: НМТ можна скласти в УНІВЕРСИТЕТАХ Німеччини

Важливо інформацію оприлюднило Міністерство освіти і науки України – основну сесію учасники НМТ-2022 зможуть пройти в тимчасових екзаменаційних центрах Мюнхена, Гамбурга, Кельна, Лейпцига та Франкфурта, а в додаткову – в університетах Берліна.
За даними УЦОЯО, в Німеччині потенційні учасники НМТ, серед яких понад 18 здобувачів/здобувачок освіти Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця підтвердили намір скласти тестування в Берліні і Мюнхені. Університети Німеччини надали приміщення, обладнання та допомогають із пошуком фахівців. Проведення НМТ для українських вступників, які вимушено перебувають в Німеччині, відбудеться в: Гамбурзькому університеті;
Кельнському університеті;
Лейпцизькому університеті;
Культурному центрі GOROD (місто Мюнхен);
Університеті Гете (Франкфурт);
Університеті Гумбольдта, Вільному університеті, Технічному університеті (Берлін).
Якщо Ви перебуваєте в Берліні, то маєте можливість пройти тест у додаткову сесію НМТ.
Для цього потрібно пропустити етап підтвердження участі (20 червня – 7 липня), натомість пройти два етапи підтвердження в додатковій сесії (8-18 липня, а також 1-10 серпня).
Потенційні учасники, які мають можливість поїхати до Гамбургу, Кельну, Лейпцигу, Мюнхену або Франкфурту, можуть обрати місто на власній Інформаційній сторінці з 20 червня до 7 липня.
Нагадаємо, 20 червня завершується додатковий період реєстрації для участі у НМТ.

Офіційно за посиланням:
https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2022-u-nimechchini-nmt-bude-prohoditi-v-universitetah

Центр комунікації