Вступ-2022: початок підтвердження участі у додатковій сесії НМТ

Розпочався перший етап підтвердження участі в додатковій сесії національного мультипредметного тесту ЗНО-2022, який триватиме до 18 липня.
Підтвердити участь протягом цього періоду мають дві категорії вступників: учасники, які зареєструвалися для участі в додатковій сесії;
учасники, які реєструвались на основну сесію, але з певних причин не підтвердили свою участь в основній сесії.
Для участі в додатковій сесії потрібно з 8 до 18 липня заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці, вибравши місце складання тесту.
Для участі в додатковій сесії необхідно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці (вкладка «Підтвердження участі в НМТ»), а саме:
вибрати з переліку країну чи регіон України, а також населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період додаткової сесії тестування (16-20 серпня 2022 року);
зазначити прізвище та ім’я;
обчислити та правильно ввести результат у відповідне поле, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».
Учасники додаткової сесії мають пройти два етапи підтвердження свої участі в іспиті.
Другий етап підтвердження участі в додатковій сесії триватиме з 1 до 10 серпня.
Розподіл учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами буде здійснено по населених пунктах, які будуть вибрані саме під час другого етапу підтвердження.
Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 серпня для учасника з’явиться можливість завантажити запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.
Планується, що додаткова сесія НМТ проходитиме у 21 області України (окрім Донецької, Луганської і Херсонської областей) та Києві.

Увага!
Щодо екзаменаційних центрів за кордоном, то вони створені не в усіх країнах, у яких буде проведено НМТ-2022 в основну сесію.
За кордоном додаткова сесія НМТ відбудеться в Люксембурзі, Греції, Грузії, Естонії, Канаді, Бельгії, Данії, Латвії, Литві, Португалії, Австрії, Болгарії, Молдові, Польщі, Словенії, Хорватії, Словаччині, Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, Сполучених Штатах Америки, Туреччині, Угорщині, Німеччині, Фінляндії, Франції, Чехії та Швейцарії.
Загалом за кордоном додаткову сесію НМТ буде проведено у 26 країнах.

Офіційно за посиланням:
https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2022-8-lipnya-rozpochinayetsya-pershij-etap-pidtverdzhennya-uchasti-v-dodatkovij-sesiyi-nmt

Центр комунікації