Всі випускники ліцею отримали державні документи про завершення освіти відповідного рівня

Відповідно до інформації наданої кураторами всі випускники 9(А,Б)-х класів  – 61 особа і 11(А,Б,В,Г, Д)-х класів – 90 осіб отримали особисто чи за відповідними дорученнями, в умовах воєнного стану, оригінали державних документів про завершення освіти за відповідними рівнями – «Базова середня освіта»  і «Повна загальна середня освіта».

Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця – заклад загальної середньої освіти II-ІІІ ступенів (Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи від 25.06.1997р. серія А00, № 2014161) з медично-професійною спрямованістю навчання, допрофесійною підготовкою, що передбачає поглиблену підготовку з профільних дисциплін для учнів/учениць 9-10-11 класів (https://uml.ua/publichna-informaciya/).

Засновниками Ліцею є Національний медичний університет імені О.О. Богомольця і Київська міська державна адміністрація.

Заклад має державні Ліцензії №332 від 09.02.2022р. на провадження освітньої діяльності на рівні повної загальної середньої освіти за рівнем базової середньої освіти і №337 від 09.02.2022р. на провадження освітньої діяльності на рівні повної загальної середньої освіти за рівнем профільної середньої освіти.

Вітаємо всіх Вас, шановні випускники і випускниці!
Бажаємо Вам подальших успіхів у продовженні навчання!
Високо тримайте честь Альма-матер!

Україна переможе!
Україна буде завжди!

Слава Україні!
Героям слава!

 

Центр комунікації