Всеукраїнський останній дзвоник у ліцеі – Від серця до серця

#UMLStandsWithUkraine

В Украінському медичному ліцеі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
31 травня 2022 року завершився навчальний рік.
Цьогоріч «Останній дзвоник – з Україною в серці» пролунав онлайн для майже трьохсот здобувачів і здобувачок освіти закладу з більш ніж вісімнадцяти країн світу.
У зв’язку із введенням воєнного стану через військову агресію російської федерації на території України, навчальний рік у Ліцеі завершився в дистанційному форматі.
Для проведення заходу були використані канали для комунікації на платформах: Zoom, Skype, Google Meet, Facecast, Webex, а також UML.UA.
Марафон «Від серця до серця», присвячений закінченню 2021-2022 н.р., розпочався o 13.00 і продовжувався до 21.00.
Під час заходу учні і учениці, іх батьки, педагогічні працівники, адміністрація Ліцею мали можливість дистанційно зустрітися, поспілкуватися, подивитися відеозверення, презентації, послухати пісні, виступи і привітання.
Незважаючи на онлайн формат зустрічі все було дуже емоційно і хвилююче із сльозами на очах у вчителів, і у ліцеїстів.
Включення учасників із вітаннями відбувалися з Австралії, Австріі, Азербайджану, Греції, Канади, Латвії, Литви, Німеччини, Норвегії, Польщі, Португалії, Словенії, США, Франції, Туреччини, Чехії, Швейцарії, Швеції, Шрі-Ланка, де зараз перебувають члени Спільноти Ліцею.
Було наголошено, що всі згуртовані, роблять все можливе для спільної Перемоги на ворогом, вірять у Збройні Сили України, Президента держави, підтримують Україну в усіх куточках світу, наполегливо навчаються і працюють, сміливо крокують до своєї мети!

Сьогодні вся дружня родина першого університетського медичного ліцею вітає своїх випускників і випускниць!
Ми пишаємось Вами!
Ви наша гордість і надія!
Ми любимо Вас!

До зустрічі у новому навчальному році!

Ми з Україною!
Україна Переможе!
Слава Україні!

Центр комунікації