Всеукраїнський диктант Національної єдності-2022: спільнота ліцею разом з українцями – Україна переможе!

У середу 9 листопада 2022 року у День української писемності та мови об 11 годині ранку члени спільноти Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності-2022.
Авторкою тексту, який буде оприлюднено 11 листопада об 11:00 є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН клубу Ірина Цілик, а читала його народна артистка України, Герой України Ада Роговцева.
Долучитися до участі в диктанті можна було у будь-якому зручному форматі – трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах:
в ефірі Українське радіо та Радіо Культура;
в ефірі телеканалу Суспільне Культура;
на сторінці ФБ Суспільне Новини, ютуб-каналі Українського радіо та Суспільне Новини;
у додатку suspilne.radio або Дія.
Написання Радіодиктанту-2022 було адаптовано до умов воєнного часу.
Також у різних країнах світу були облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном.
Радіодиктант потрібно було писати від руки.
У разі, якщо у вас вимкнули електрику і ви не змогли написати одночасно зі всіма, це можна зробити у зручний час, переглянувши запис на цифрових платформах Суспільного.
Надіслати диктант на перевірку потрібно до 11:00 10 листопада.
Паперовий лист потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше 10 листопада.
Сфотографувати/відсканувати написаний текст (формат .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт.
Офіційно про Національний диктант єдності-2022 за посиланням:
https://suspilne.media/amp/311044-9-listopada-vidbudetsa-vseukrainskij-diktant-nacionalnoi-ednosti-ak-dolucitisa/

До написання Національного диктанту єдності долучилися понад 150 членів спільноти першого університетського медичного ліцею.
Серед яких 48 здобувачів і здобувачок освіти 9-11-х класів з 12 країн світу, 59 – безпосередньо зі столиці України, 27 викладачів з України та п’яти країн світу, представники батьківських громад.
Вісім викладачів Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця писало всеукраїнський диктант національної єдності 22-й раз!

 

Тримаємо освітній фронт!
Слава захисникам і захисницям України!
Слава Україні!
Героям Слава!

Центр комунікації