ВСЕУКРАЇНСЬКа ПРОГРАМа МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я: ПРІОРИТЕТНІ ПРОЄКТИ

У межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я https://howareu.com/ відбулося розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок агресії рф проти України.
Захід відбувся під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля за участю дружини Президента України Олени Зеленської, представників центральних органів виконавчої влади, начальників ОВА, народних депутатів, представників Офісу Глави держави, Координаційного центру з психічного здоров’я при КМУ та міжнародних організацій – представництв ООН, ВООЗ, ЮНІСЕФ, Міжнародної організації з міграції, ЮНЕСКО в Україні, Фонду ООН у галузі народонаселення, Світового банку, USAID, Швейцарського бюро розвитку, ПРООН.
Різні міністерства презентували пріоритетні проєкти, що загалом створюють ланцюжок системи психосоціальної послуги.
Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий презентував проєкт Міністерства освіти і науки – «Психосоціальна підтримка та психологічна допомога на всіх рівнях освіти». Він передбачає впровадження навичок психологічної стійкості на всіх рівнях освіти – від дошкільної до вищої, а також трансформацію психологічної служби в системі освіти.
Супровід у розробленні та впровадженні Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» https://howareu.com/, ініційованої першою леді Оленою Зеленською, забезпечує Координаційний центр із психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України за експертного партнерства та підтримки ВООЗ.
Майданчиком для ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада Кабінету Міністрів України.

Офіційно за покликанням:
https://mon.gov.ua/ua/news/u-mezhah-vseukrayinskoyi-programi-mentalnogo-zdorovya-ministerstva-predstavili-prioritetni-proyekti

Тримаємо освітній фронт!