Всесвітній день боротьби з туберкульозом: 10-Б,В класи, куратор Ліпкан О.В.

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом.
Ця дата обрана не випадково, адже в цей день у 1882 році Роберт Кох оголосив про виявлення бактерії, що спричиняє захворювання. Відтоді було відкрито шлях до діагностики та лікування від туберкульозу.
Туберкульоз залишається одним із найбільш смертоносних інфекційних вбивць у світі. За даними ВООЗ щодня близько 4 000 людей втрачають життя від туберкульозу і 28 000 – хворіють. За оцінками, чверть світового населення заражена туберкульозними паличками, більшість з цих людей не є хворими або заразними, але вони мають ризик розвитку захворювання у майбутньому. Це залежить, передусім, від кількох факторів, найважливішим з яких є імунологічний статус людини.
Тому у Всесвітній день боротьби з туберкульозом увагу світової спільноти привертають до критичних завдань для досягнення глобальних цілей Стратегії боротьби з туберкульозом. Експерти впевнені у тому, що програмний та комплексний підхід до реалізації цієї мети забезпечить виявлення осіб з найвищим ризиком захворювання, тестування на інфекцію та ефективність профілактичних заходів.
10-Б та 10-В клас під керівництвом кураторки Ліпкан О.В. підготували науковий проєкт, щодо виявлення ознак туберкульозу та як уберегтися від цього захворювання. #Навчаємосьразомз_УМЛ.

Тримаємо освітній фронт!
Віримо у Перемогу України!

Центр комунікації.