Вручено документи про освіту

25 червня в Українському Домі – міжнародному виставковому і конгрес-центрі Києва відбулися Урочисті збори з нагоди вручення документів про повну загальну середню освіту випускникам Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця 2018 року.

            На святі були присутні почесні гості: Президент НАМН України, академік НАМН України, Лауреат державної премії України, Заслужений діяч науки і техніки України, професор Цимбалюк Віталій Іванович, Перший проректор з науково-педагогічної роботи Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, член-кореспондент НАПН України, Заслужений працівник освіти України, доктор наук, професор Цехмістер Ярослав Володимирович, Голова Ради ліцею, академік НАМН України, Лауреат державної премії України, Заслужений діяч науки і техніки України, професор Яворовський Олександр Петрович, Завідувач кафедрою медичної і біологічної фізики НМУ, член-кореспондент НАПН України, Заслужений діяч науки і техніки України, професор Чалий Олександр Васильович.

            У 2018 році Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця закінчують 106 випускників. З них: 13– отримують Золоті медалі «За високі досягнення у навчанні»; 4 – Срібні медалі «За досягнення у навчанні», 20 – стали призерами ІІ-го (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, 49 – ІІ –го (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, 11 – ІІІ-го (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Випускниця 2018 року Ломакова Богдана отримала 200 балів на Зовнішньому незалежному оцінюванні з біології та хімії. Лохно Вікторія – 200 балів з хімії.

            Випускник 2018 року Шпак Олег став учасником ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція медицини).

Учень Ліцею Острогляд Тимофій цього року взяв участь у Всеукраїнському науково-технічному конкурсі  «Інтел-Еко-Україна 2018» та отримав ІV призове місце у категорії «Біологія».

З 2000 року Вчена рада Інституту нейрохірургії НАМН України імені академіка А.П. Ромоданова прийняла рішення про нагородження учнів ліцею персональними стипендіями. У цьому році 5 випускників нагороджено Персональною стипендією за високі досягнення у навчанні та наукових дослідженнях.

У 2017 році в ліцеї запроваджено нагородження кращих випускників ліцею Дипломом та Персональною стипендією імені О.О. Шалімова за досягнення у наукових дослідженнях. Цього року 2 учнів удостоєні такої честі.

Міжнародним Благодійним Фондом імені П. Куліша з 1997 року започатковано присудження персональних стипендій найкращим викладачам та учням Ліцею. У 2018 році 6 випускників та 2 викладачів Ліцею отримують Почесні сертифікати та персональні стипендії

            За 2017-2018 навчальний рік Ліцей отримав три Золоті медалі на Міжнародних виставках у номінаціях: «Інновації в підготовці та перепідготовці педагогічних кадрів і їх адаптації до нових вимог Нової української школи», «Підготовка випускників загальноосвітніх навчальних закладів до навчання у вищому навчальному закладі», «Профорієнтаційна робота серед молоді».

            Урочистий захід пройшов у святковій атмосфері. Теплими словами шановні гості привітали наших випускників.

 

Щасти Вам, дорогі випускники!