Віталій кличко: ворог атакував столицю Украіни

Унаслідок потрапляння в телевежу двох, за попередніми даними, ракет, загинули 5 мирних киян. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у відеозверненні, яке опублікував у своїх соціальних мережах https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_vorog_atakuvav_stolitsyu_zaginuli_5_mirnikh_kiyan/.

“Ворог атакував столицю! І вже є жертви серед мирного населення. Внаслідок потрапляння в телевежу двох, за попередніми даними, ракет, загинули 5 мирних киян. Які йшли по тротуару повз вежу. Я закликаю всіх киян не ходити та не їздити вулицями! Будьте максимально обережними. Цю ніч краще провести в укриттях”, – звернувся до киян Віталій Кличко.

За словами мера Києва, зараз фахівці працюють, щоб відновити повноцінну роботу телевежі. І частково відновили цифрове ефірне мовлення.

А також телеканали доступні в кабельних мережах, зі спутника та в онлайн-мовленні.

“Згуртуємося, щоб обороняти наше місто! Збройні сили України, поліція столиці, інші правоохоронні структури та бійці тероборони захищають Київ! Зберігаємо витримку, бо ворог хоче залякати і деморалізувати нас! Цього не буде! Разом вистоїмо! Київ- це серце України! Будемо битися! І ми переможемо! Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.

Офіційно за посиланням:
https://kyivcity.gov.ua/news