ВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВЧИТЕЛЬЦІ-МЕТОДИСТЦІ біологіі, експертці ЗНО Тарасевич серафімі юріівні

Спільнота Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця має честь сердечно вітати із Днем Народження талановиту вчительку-методистку біологіі, експертку ЗНО Тарасевич Серафіму Юріівну!
Дорога Серафімо Юріівно! Найвищий професіоналізм, безмежна відданість важливій справі, наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій роботі, здобути велику і заслужену повагу серед колег та вдячних учнів і учениць. Ви зробили вагомий внесок у розвиток першого університетського медичного ліцею, підготовку майбутніх лікарів і провізорів в Україні. Нехай Ваш шлях буде наповненим новими в досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну, самовіддану працю, чуйність, уміння творити добро! Міцного здоров’я Вам, благополуччя, Миру, Перемог, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги, здійснення заповітних, мрій та сподівань! Ми безмежно цінуємо Вашу людяність, щирість та пишаємось нашою співпрацею. Многіі і благіі літа!
З правдивою пошаною і любовію до Вас – Ваша рідна Спільнота Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця 💙💛

Центр комунікації