Віталій КЛИЧКО: «Це честь – померти, захищаючи свою рідну країну»

Київський міський голова – про захист України від російських загарбників.

«Вічний» чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі, а також київський міський голова Віталій Кличко розповів, що українці навіть ціною власного життя готові захищати країну від російських окупантів.

«Нам не довелося нічого організовувати. Я бачу людей на блокпостах, і вони є представниками дуже мирних професій. Це художники, музиканти, лікарі, які ніколи навіть не одягали уніформу та не брали до рук зброю. Але зараз вони на вулицях і готові боротись, готові захищати майбутнє наших дітей та свободу в Україні.

Прямо зараз ніхто не може почуватися безпечно в Україні. Будь-якої секунди може початися бомбардування або впасти ракета. Будь-якої миті кожен українець ризикує загинути.

Ми перебуваємо в Україні. Ми залишаємось з Україною заради нашого майбутнього. Ми готові її захищати. Це честь – померти, захищаючи своє рідне місто, свою рідну країну», – сказав Віталій Кличко.

Докладніше за посиланням: https://sport.ua/uk/amp/news/578218-vitaliy-klichko-eto-chest-umeret-zashchishchaya-svoyu-rodnuyu-stranu

Центр комунікації