Вітаємо випускницю ліцею 2021 року Катрін Слоссер зі вступом на медичний факультет Угорського університету

Я, Слоссер Катрін, випускниця Українського медичного ліцею НМУ імені О. О. Богомольця вступила до університету PTE-ÁOK (UPMS) в Угорщині на факультет general medicine.

Хочу висловити подяку своєму класному керівнику, Дорошкевич Наталії Вікторівні, – вона була для мене розуміючим і чуйним наставником протягом усього процесу навчання.
Також хочу висловити величезну подяку директору ліцею професору Цехмістеру Ярославу Володимировичу; завучу кандидату педагогічних наук Іваненко Руслані Валеріївні і висококваліфікованому колективу вчителів нашого ліцею: саме завдяки вам наш навчальний заклад має хорошу репутацію у всіх фахівців медичної сфери!

Український медичний ліцей дав мені сильну базу в таких предметах як: біологія, хімія, латинь і фізика .. що допомогло мені при вступному іспиті в Угорський університет.

Я щиро впевнена, що не тільки мені, а й усім нам медичний ліцей дав глибокі і міцні знання, які стануть фундаментом для розвитку кожного з нас як професіонала своєї справи.

Медициною я цікавлюся з раннього дитинства.
Мені подобалося “лікувати” іграшки, своїх домашніх улюбленців і дивитися програми BBC про здоров’я та ветеринарію.

У вільний від навчання час я проводила і проводжу багато часу з татом на роботі, талановитим, грамотним хірургом. Також я часто спостерігаю за роботою лікарів інших спеціальностей.

З 14 років я маю можливість щоліта працювати в багатопрофільній клініці і отримувати навички приймального покою, реанімації, інсультного відділення, операційних. Але дісталася мені ця можливість нелегко. Мені довелося доводити керівництву клініки свою готовність і відповідальність, посвітити свій вільний літній час на безкорисливу допомогу. я вдячна їм за надану і безцінну можливість приєднатися до “сім’ї медиків”.
Така близькість до медицини дала мені можливість досить рано зрозуміти, чого я хочу в житті, і долучитися до роботи.
Літня практика в клініці допомогла мені перевірити і відкрити в собі:
Уміння працювати в команді, ефективно планувати свій час, бути уважною до деталей, вміння розставляти пріоритети і зрозуміти необхідність професійного розвитку.
Працюючи волонтером я усвідомила свою посидючість, цілеспрямованість, чуйність і стресостійкість
Я вибрала навчання медицині і планую отримати повну медичну освіту.
Вибір навчального закладу прийшов усвідомлено, після щільного вивчення більшості існуючих вузів. А також вдалося поспілкуватися з лікарями які навчалися в Угорщині.
Вони залишилися задоволені отриманими знаннями.
Поглиблене вивчення медицини лікувальної справи в найближчі шість років після вступу дозволить мені остаточно визначитися з вузьким напрямком всередині професії.
Я розумію і відчуваю свою місію в допомозі людям, бо тільки грамотного фахівця з глибокими знаннями відкривається можливість збереження, зміцнення людських життів.
Що зміцнює мене в думці бажанні, впевненості вибору моєї майбутньої професії стати доктором.
Бажаю всім майбутнім абітурієнтам знайти свій істинний шлях і ніколи не зупинятися в досягненні своїх мрій.
У вас все вийде!