Вітаємо випускників ліцею, зарахованих на навчання до Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

16 вересня 2022 року відбулося засідання Приймальної комісії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, під час якого підсумували результати вступної кампанії у 2022 році, зокрема, етап зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання. Попри війну вступна кампанія в НМУ проходить в терміни, а співробітники Університету цілком готові до нових і нестандартних умов сьогодення.
У засіданні взяли участь голова ПК, ректор НМУ Юрій Кучин, заступник голови, перший проректор Олександр Науменко, проректори Рімма Скрипник, Олег Власенко та Олександр Канюра, декани факультетів Володимир Мельник, Оксана Виговська, Руслан Цимбалюк, Наталія Козак, Василь Алексійчук, Тетяна Рева, Наталія Біденко, Мирослава Філоненко, Оксана Парфьонова, голова профкому Лілія Яременко, відповідальний секретар ПК Максим Приступюк і його заступники.
Голова Приймальної комісії, відкриваючи засідання, відмітив злагоджену роботу всіх співробітників Університету, які долучилися до організації та проведення цьогорічної непростої вступної кампаніі.
Підбиваючи попередні підсумки вступної кампанії, можна з гордістю сказати, що вперше за останні 5 років Університет виконав план державного замовлення, а на деякі спеціальності був значний конкурс.
В складних і нестандартних умовах сьогодення в Національному медичному університеті здобуватимуть освіту понад 2100 першокурсників.
Відтак, на підставі протоколів Приймальної комісії та відповідних наказів, на перший курс Університету зараховано: 859 студентів за державним замовленням і 1246 – на контрактній основі.
Ректор НМУ імені О.О. Богомольця член-кореспондент НАМН України, професор Кучин Юрій Леонідович підписав накази на зарахування, тож майбутні медики з 01 жовтня серед яких 78 випускників і випускниць Українського медичного ліцею Національного медичного уніаерситету імені О.О. Богомольця розпочнуть новий важливий етап у їхньому житті.
Талановиті, амбіційні та перспективні абітурієнти завершують подавати оригінали документів до нашого Університету та очікують початку навчання. В цілому нова генерація першокурсників представляє всі 24 регіони України, в тому числі АР Крим, Донецьку та Луганські області.
Разом з тим, вступна кампанія – 2022 триває. Продовжується також набір студентів на заочну форму навчання за спеціальностями «Менеджмент у сфері охорони здоров’я», «Громадське здоров’я», «Фармація, промислова фармація», триває кампанія і для іноземних студентів.

Офіційно за посиланням:
https://nmuofficial.com/news/v-nmu-pidsumuvaly-robotu-pryjmalnoyi-komisiyi/

Центр комунікації