Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

Про церемонію нагородження докладніше за посиланням:

https://www.facebook.com/JAS.Ukraine/videos/vb.173702716011695/292134255892834/?type=2&theater

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ – 2021

 

Офійційне джерело: https://jasu2021.com/docs-xhygt/6.pdf

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ НАУКОВОЇ КОМАНДИ УКРАЇНСЬКОГО МЕДИЧНОГО ЛІЦЕЮ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ
учасників III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
в 2021 році у форматі онлайн по відділення екології та аграрних наук

 

 

 

 

 

ЦЕХМІСТЕР Богдан Ярославович

м. Київ,  96,40, балів  І місце

Секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»

 

ЦУРПАНОВА Марина Вадимівна

м. Київ,  89,22 балів,  II місце

Секція «Лісознавство»

 

ВИДОЛОБ Олександр Сергійович

м. Київ, 92,70 балів,  ІІ місце

Секція «Агрономія»

 

СПІЛЬНОТА УКРАЇНСЬКОГО МЕДИЧНОГО ЛІЦЕЮ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ
ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

Довідково:

Національний центр «Мала академія наук України» – середовище для талановитих дітей. Унікальна освітня система забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни. Діяльність МАН спрямована на виявлення, розвиток і підтримку обдарованих, здібних до науки учнів.

Організація має 33 регіональних територіальних відділень, понад 300 позашкільних закладів різних типів визначено як базові в організації діяльності МАН. Науково-педагогічний склад МАН становить понад 6,5 тисяч педагогів, серед яких 1,5 тисяч – кандидатів наук, 300 – докторів наук.

Структура наукових відділень МАН складається з 63 секцій, об’єднаних у 12 наукових відділень. Здебільшого учні МАН проводять науково-дослідницьку діяльність у галузях філології та мистецтвознавства (25%), хімії та біології, екології та аграрних наук (23%), історії та географії (20%).

Нині учнями МАН є близько 300 тисяч обдарованих школярів з усієї України. Слухачами можуть стати усі охочі учні 6-11 класів.

Учні – члени МАН є учасниками різноманітних обласних, всеукраїнських, міжнародних інтелектуальних конкурсів, турнірів, олімпіад і виявляють високий рівень підготовки та творчі здібності.

Визначним заходом МАН є щорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН.

У всіх етапах конкурсу-захисту беруть участь близько 100 000 школярів-старшокласників, з яких до фіналу виходять понад 1000 кращих.

Серед інших заходів МАН – науково-технічна виставка-конкурс «Майбутнє України», інтерактивні конкурси «МАН-Юніор» і «МАН-Дослідник», Інтернет-турнір із природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація», хакатони, профільні школи, літературні марафони та багато іншого.

Два роки тому МАН започаткувала школу громадянської та волонтерської участі «Агенти змін», яка стала популярною серед українських підлітків.

Старшокласники розробляють креативні соціальні проекти, спрямовані на розвиток своїх міст. Кілька разів на рік «агенти» приїжджають на очну сесію до Києва, де працюють з досвідченими тренерами і менторами, які допомагають підліткам реалізовувати свої ідеї. З 2006 року МАН нагороджує кращих учнів – переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту – стипендіями Президента України. За цей період відзнаку отримали більш як три тисячі обдарованих школярів і студентів.

Також учні МАН мають змогу проходити навчання у кращих світових наукових центрах – Європейському центрі ядерних досліджень CERN (Швейцарія), лабораторії XLab (Німеччина), лабораторії BioCEN (Польща).

 Підходи роботи МАН з обдарованою молоддю визнані на міжнародному рівні.

У жовтні 2017 року у Парижі на засіданні Виконавчої Ради Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури прийнято рішення про створення на базі МАН Центру ЮНЕСКО 2-ї категорії.

 

Центр комунікації