Ліцеїсти серед переможців всеукраїнського етапу конкурсу ман України

Наукове учнівське товариство імені академіка А.П. Ромоданова Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця зберігає позиції лідерів за результатами конкурсів-захистів конкурсів Малої академіі наук України.
Докладніше за посиланням:
https://man.gov.ua/

Спільнота Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає учнів/учениць, які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малоі академіі наук України:
БОВА Тетяна (ІІІ місце);
ГОЛОД Валерія (ІІІ місце);
КУЦЬ Валерія (ІІ місце);
КІРІАКІДІ Костянтин
(ІІ місце);
СОТНИК Ірина (ІІІ місце).

Вітаємо наших молодих науковців і науковиць!
Пишаємось Вашими здобутками!

Це також вагомий внесок Ліцею у Перемогу над ворогом!

Забезпечення високих результатів навчання і досвіду наукових досліджень для молодих українців є важливим завданням Ліцею на освітньому фронті.

Довідково:
Національний центр «Мала академія наук України» – середовище для талановитих дітей. Унікальна освітня система забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни. Діяльність МАН спрямована на виявлення, розвиток і підтримку обдарованих, здібних до науки учнів.
Організація має 33 регіональних територіальних відділень, понад 300 позашкільних закладів різних типів визначено як базові в організації діяльності МАН. Науково-педагогічний склад МАН становить понад 6,5 тисяч педагогів, серед яких 1,5 тисяч – кандидатів наук, 300 – докторів наук. Структура наукових відділень МАН складається з 63 секцій, об’єднаних у 12 наукових відділень. Здебільшого учні МАН проводять науково-дослідницьку діяльність у галузях філології та мистецтвознавства (25%), хімії та біології, екології та аграрних наук (23%), історії та географії (20%). Щорічно зростає кількість дітей, залучених до наукової діяльності.
Нині учнями МАН є близько 300 тисяч обдарованих школярів з усієї України. Слухачами можуть стати усі охочі учні 6-11 класів. Учні – члени МАН є учасниками різноманітних обласних, всеукраїнських, міжнародних інтелектуальних конкурсів, турнірів, олімпіад і виявляють високий рівень підготовки та творчі здібності.
Визначним заходом МАН є щорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН. У всіх етапах конкурсу-захисту беруть участь близько 100 000 школярів-старшокласників, з яких до фіналу виходять понад 1000 кращих. Серед інших заходів МАН – науково-технічна виставка-конкурс «Майбутнє України», інтерактивні конкурси «МАН-Юніор» і «МАН-Дослідник», Інтернет-турнір із природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація», хакатони, профільні школи, літературні марафони та багато іншого.
Два роки тому МАН започаткувала школу громадянської та волонтерської участі «Агенти змін», яка стала популярною серед українських підлітків. Старшокласники розробляють креативні соціальні проекти, спрямовані на розвиток своїх міст. Кілька разів на рік «агенти» приїжджають на очну сесію до Києва, де працюють з досвідченими тренерами і менторами, які допомагають підліткам реалізовувати свої ідеї. З 2006 року МАН нагороджує кращих учнів – переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту – стипендіями Президента України. За цей період відзнаку отримали більш як три тисячі обдарованих школярів і студентів.
Підходи роботи МАН з обдарованою молоддю визнані на міжнародному рівні. У жовтні 2017 року у Парижі на засіданні Виконавчої Ради Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури прийнято рішення про створення на базі МАН Центру ЮНЕСКО 2-ї категорії. Такий статус дозволяє підвищити якість роботи з творчими дітьми та надає широкі можливості для обміну досвідом. Крім того МАН отримає додаткове фінансування деяких проектів, захищеність з боку держави, розширить контакти між науковими центрами під егідою ЮНЕСКО.

Центр комунікації