Вічна ПАМ’ЯТЬ Доцентці Ользі Леонідівні таринській

 

Украінський медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам з приводу смерті Таринськоі Ольги Леонідівні- кандидатки медичних наук, доцентка кафедри педіатрії Інституту додипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

26 березня 2022 року на 62 році після тривалої хвороби зупинилося серце Ольги Леонідівні.

Довідково:
Ольга Леонідівна Таринська народилася 6 січня 1961 року.
У 1985 році з відзнакою закінчила Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця.
З 1978 року і до останнього дня працювала в НМУ імені О.О. Богомольця, де пройшла шлях від препараторки кафедри гігієни праці до доцентки кафедри педіатрії післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти НМУ. З 1985 по 1988 рік навчалася в клінічній ординатурі на кафедрі факультетської педіатрії КМІ. У 1992 році захистила кандидатську дисертацію на тему: “Препарати інтерферону та його індуктори в комплексному лікуванні пневмонії у дітей”.
З 1998 по 2007 рік працювала методистом за сумісництвом ЦМК з ВМО МОЗ України.
Працюючи в МОЗ України О.Л.Таринська, курувала роботу приймальних комісій всіх ВМНЗ України IV рівнів акредитації. Протягом 10 років, займалася питаннями формування Держзамовлення для медичної галузі та дистанційного навчання.
З 2000 року – доцентка кафедри педіатрії. На кафедрі відповідала за наукову роботу, навчання лікарів-інтернів, міжнародну діяльність, а останнім часом – за підвищення кваліфікації лікарів.
О.Л.Таринська – автор 106 друкованих робіт. Область її наукових інтересів – здоровий спосіб життя, стан здоров’я школярів, мікроелементози, імунологія дитячого віку, екопатологія, алергологія.
У жовтні-листопаді 2018 року О.Л. Таринська виконувала обов’язки проректорки з міжнародних зв’язків та науково-педагогічної роботи, з листопада 2018 і до кінця 2020 року – обов’язки начальниці відділу міжнародних зв’язків НМУ.
Відзначена Почесними грамотами МОЗ України, Подякою Київського міського Голови, знаком Київського міського Голови «Знак Пошани», Почесною грамотою Вченої ради НМУ імені О.О. Богомольця.

Для всіх нас Ольга Леонідівна Таринська назавжди залишиться відданою патріоткою Альма матер, тією, хто завжди захищала та підтримувала розвиток української медичноі освіти і науки, допрофесійноі підготовки на медичні спеціальності.

Висловлюємо
найщиріші співчуття
рідним, близьким, колегам покійної.

Вічна пам’ять.
Спочивайте з миром…

Спільнота Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця