Вчена рада НМУ затвердила правила прийому на навчання в 2023 році

11 квітня 2023 року на засіданні Вченої ради затвердили правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця та до медичного фахового коледжу у 2023 році.
Вже вдруге наш Університет проводитиме вступну кампанію у складних умовах війни. Навчені пандемією та загартовані війною, ми докладемо всіх зусиль, аби кампанія і в цьому році пройшла успішно. Переконаний, в новому навчальному році аудиторії НМУ імені О.О. Богомольця поповняться перспективними першокурсниками», – зауважив ректор НМУ Юрій Кучин.
Своєю чергою перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, заступник голови Приймальної комісії Олександр Науменко детально презентував основні аспекти й актуальні положення правил прийому на навчання в Університеті та медичному фаховому коледжі НМУ в 2023 році.
Як відзначив під час доповіді перший проректор, цьогоріч правила прийому не надто різняться з минулорічними. Абітурієнти мають можливість вступу за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) 2022-2023 навчального року або за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2020-2021 навчальному році. Максимальна кількість заяв одного абітурієнта до різних ЗВО та на різні спеціальності може сягати 20, з яких максимум 5 заяв може бути на бюджетну форму навчання. Також Олександр Науменко нагадав щодо обов’язкової наявності мотиваційного листа абітурієнта у документах до приймальної комісії та можливості дистанційної подачі документів через персональний електронний кабінет вступника (ПЕК), на якому реєстрація розпочнеться з 1 липня.
Серед особливостей правил прийому у 2023 році – розширення можливостей абітурієнтів щодо дистанційного формату участі у вступній кампанії 2023 року, а також з’явилася можливість вступу на вечірню форму навчання на спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація».
Що важливо, мінімальний конкурсний бал для вступу на спеціальності 221 «Стоматологія», 222 «Медицина», 228 «Педіатрія» становитиме ≥ 150,001, для вступу на спеціальність 226 «Фармація промислова фармація» на бюджет – ≥ 140,001, а на контракт – ≥ 120,001 та ≥ 130,001 для можливості брати участь у конкурсі на бюджетне фінансування навчання.
Конкурсними предметами для вступу до фахового медичного коледжу на спеціальність 221 «Стоматологія» (за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра) будуть творчий конкурс «ліплення» і мотиваційний лист. Конкурсний бал = П1. Окрім того, в цьому році подовжено терміни вступної кампанії до 30 листопада 2023 року за наявності вільних місць.
Детально з правилами прийому на навчання для здобуття вищої освіти у НМУ імені О.О. Богомольця в 2023 році можна ознайомитися за посиланням: (презентація).
За потреби консультації з 19 липня починає функціонувати консультативний центр НМУ імені О.О. Богомольця, що сформований з метою допомоги при створенні ПЕК і подачі електронних заяв.

Презентація доповіді:
https://docs.google.com/presentation/d/1t8TidbCul-wSL0S832dP2nyjWjaPBiHH/mobilepresent?slide=id.p1.

За додатковою інформацією Ви можете звертатися до Приймальної комісії за тел.: +380 (44) 454 49 49 / +380 (93) 014 48 30 та е-поштою: pknmu@nmu.ua.

Офііційно за посиланням:
https://nmuofficial.com/news/vchena-rada-zatverdyla-pravyla-pryjomu-do-nmu-ta-medychnogo-fahovogo-koledzhu-u-2023-rotsi/

Тримаємо освітній фронт!
Слава України!
Героям Слава!

Центр комунікації