розпочалися конкурсні випробування для вступників до ліцею

Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця здійснює прийом учнів/учениць на навчання до 8-11-х класів 2022-2023 н.р.
Прийом заяв відбувався до 31 травня 2022 року* в електронній формі за посиланням: vstup.uml.nmu@gmail.com.

Відповідно до рішення педагогічної ради закладу в 2022 році запроваджено спеціальні умови прийому для окремих категорій вступників та спрощена процедура подачі документів:
Здобувачі/здобувачки освіти, які є: дітьми сиротами та дітьми, позбавленими піклування батьків; дітьми інвалідами та дітьми з малозабезпечених сімей, у яких обидва батьки є інвалідами; один з батьків інвалід, а інший помер; одинока мати з числа інвалідів; батько-інвалід, який виховує дитину без матері; діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків; військових, що мають статус учасників бойових дій; мешканцями – Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, а також Бучанської, Ірпінської, Гостомельської, Бородянської, Макарівської і Великодимерської громад Київської області; мають Диплом переможця XVІІ Всеукраїнської ліцейної олімпіади з базових дисциплін поточного року, зараховуються до закладу поза конкурсом (без проходження конкурсного випробування).

За інформацією конкурсною комісії на 01.06.2022р. вищезазначена категорія осіб складалася з 75 здобувачів/здобувачок освіти, які вступають до 9-10 класу закладу.

Для інших категорій вступників у кількості 82 особи, 01.06.2022р. о 13.00 розпочалися конкурсні випробування у формі онлайн співбесіди з біології із використанням платформ Zoom, Skype, Google Meet та uml.ua.

Вся актуальна інформація щодо вступної кампанії оприлюднюється на офіційному сайті uml.ua і обов’язково надсилається кожному учаснику конкурсу на його електронну пошту.

Щиро дякуємо Вам,що обираєте для навчання перший медичний університетський ліцей!

Спільнота закладу щиро вітає рекомендованих до зарахування на навчання учнів і учениць, а також бажає успіхів усім вступникам, які беруть участь у конкурсних випробуваннях!

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

Центр комунікації