В ліцеі проведено тренінг: «Як підтримати себе в іншій країні» за буклетом #stop_sexтинг

Вимушене перебування в за кордоном під час війни – серйозне випробування для кожної людини.
Це може викликати багато різних переживань: від стану полегшення до сильної злості.
І в цьому стані важливо підтримати себе, адже наш ментальний стан впливає на наше фізичне самопочуття, а також стосунки з близькими.
В Українському медичному ліцеі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця 26 вересня 2022 року проведено тренінг за матеріалами освітнього проєкту #stop_sexтинг та навчання для дорослих
https://stop-sexting.in.ua/category/materials/.
Учасниками заходу стали адміністрація, куратори (класні керівники), психологи закладу, представники учнівського і батьківського самоврядування всіх класів.
Спільнота Украінського медичного ліцею НМУ імені О.О. Богомольця дякує експертам освітнього проєкту #stop_sexтинг та навчання для дорослих щодо проведення груп соціальної підтримки «Час поговорити» за створення змістовного буклету для тимчасово переміщених осіб про підтримку себе!
Буклет доступний за посиланням: https://osvita.ua/doc/files/news/874/87436/posibnyk_ukrayinczi_zakor
Під час тренінгу учасниками були опрацьовані наступні питання: Еміграція та ментальне здоров‘я: як підтримати себе в іншій країні? Як ми можемо допомогти дитині підтримати ментальне здоров’я? Як захистити себе від неналежного контенту під час війни?
Стосунки в інтернеті: за якими критеріями можна визначити онлайн-злочинця? Як убезпечити дитину від ситуації сексуальної експлуатації Які існують ознаки надмірного часу онлайн у дітей та дорослих?

Докладніше за посиланнями:
https://stop-sexting.in.ua/
https://stop-sexting.in.ua/category/materials/

Центр комунікації