В ЛІЦЕЇ ПРОТЕСТОВАНА НОВА НАВЧАЛЬНА ПЛАТФОРМА НА БАЗІ G SUITE FOR EDUCATION І OFFICE 365 EDUCATION

Педагогічні працівники Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця завершили тестування нової навчальної платформи дистанційного навчання на базі G Suite for Education і Office 365 Education.

Відомо, що G Suite for Education і Office 365 Education має ряд переваг порівняно з будь-яким іншим хмарним сервісами:

Безкоштовність. Хмарні сервіси цих компаній надаються навчальним закладам безкоштовно. Це дуже вагома перевага, оскільки створення і підтримка продуктів такого класу і якості вимагає від компаній-розробників значних ресурсів;

Висока якість розробки. Хмарні сервіси цих компаній створюються спеціалістами найвищого класу. Це забезпечує стабільну роботу, мінімальну кількість помилок, які швидко виправляються, стійкість до злому, відповідність сучасним веб-стандартам, коректне відображення в різних браузерах тощо;

Регулярне оновлення. Хмарні сервіси цих компаній регулярно оновлюються. Це гарна ознака, яка свідчить, що розробники розвивають і удосконалюють їх. Проте намагання розробників зробити сервіси більш доступними і простими у користуванні іноді приводить до того, що в процесі оновлення відбувається відключення окремих функцій, які були не особливо популярними або здавалися занадто складними, але були корисними й додавали нові можливості. Постійне оновлення сервісів призводить іще до одного результату: інструкції по використанню даних сервісів надзвичайно швидко застарівають і стають неактуальними;

Відсутність реклами. На сайтах, де розміщуються дані сервіси, відсутня реклама, що є надзвичайно вагомою перевагою для будь-якого інтернет-ресурсу, а для навчального особливо.

Розробники повністю відключають рекламу для користувачів пакетів G Suite for Education і Office 365 Education.

G Suite for Education – набір додатків, які надаються компанією Google безкоштовно для освітніх установ у рамках обраного освітньою установою домену.

До пакету входять стандартні Google сервіси плюс система управління навчанням Google Classroom.

Створено для всіх учасників навчального процесу (вчителів, учнів) корпоративні акаунти у G Suite for Education від компанії Google. Корпоративний акаунт надає значно більше переваг під час використання хмарних сервісів, а саме: Google Classroom – єдине середовище для організації та підтримки курсів дистанційного навчання; Google Drive – необмежене хмарне файлове сховище для зберігання та одночасного доступу до файлів; Google Docs, Sheets, Slides, Forms – для створення та редагування файлів в хмарному сховищі під час співпраці з іншими користувачами в режимі реального часу; Gmail – для листування; Google Calendar – для планування подій, відеоконференцій; Google Meet – для проведення відео-конференцій; Google Чат – для онлайн спілкування.

До віртуального курсу дисциплін вчителі мають можливість прикріпити навчальні матеріали у вигляді різних типів файлів (відео на YouTube, файли на Google Drive).

Доступ до сервісу Google Classroom здійснюється через браузер або через мобільні додатки на Android чи iOS за допомогою корпоративного акаунту.

Google Клас робить навчання більш продуктивним: він дозволяє зручно публікувати і оцінювати завдання, організувати спільну роботу і ефективну взаємодію всіх учасників процесу.

Створювати курси, роздавати завдання і коментувати роботи здобувачів/здобувачок освіти – все це можна робити в одному сервісі.

 

Центр комунікаціі