Ukraine Global Scholars розпочала відбір учасників програми

UGS шукає молодих лідерів із високим потенціалом — амбітних і водночас скромних діячів своїх громад. До лав наших попередніх фіналістів входять переможці міжнародних олімпіад, атлети світового рівня, учні-активісти й багато інших.
Неприбуткова організація Ukraine Global Scholars (UGS) розпочала відбір учнів 8–11 класів, які мріють навчатись за кордоном, але не мають достатньо коштів для втілення своєї мрії.

У ході конкурсу будуть відібрані 50 учнів, які отримають професійну та безкоштовну допомогу під час вступу до найкращих шкіл-пансіонів та коледжів США та світу.

Також переможці відбору отримають підтримку під час навчання за кордоном, включно із розміщенням у хост-родинах під час канікул, коли школи закриваються, допомогу із пошуком літніх стажувань у найкращих компаніях України та членство й доступ до всіх ресурсів однієї з найуспішніших спільнот України із глобальним мисленням та можливостями.

Участь у програмі відбору можуть взяти українські старшокласники, які володіють англійською мовою та хочуть повернутися до України після навчання за кордоном. Перевагу мають переможці міжнародних олімпіад, атлети світового рівня, учні-активісти, які мають виразні лідерські якості тощо.

Організація UGS підтримує аплікантів лише з обмеженими фінансовими можливостями, зазвичай із річним доходом (до оподаткування) меншим ніж $35,000.

Конкурсний відбір передбачатиме кілька етапів: після першого туру (заявка з кількома есе) на учасників очікуватимуть онлайн-тести з математики та англійської мови, що схожі на тести SAT та TOEFL. Після цього фіналісти мають пройти останній раунд – два інтерв’ю з волонтерами та засновниками програми.

Подача заявок триватиме до 15 квітня 2022 року.

Довідково:
Ukraine Global Scholars (UGS) — неприбуткова організація, що допомагає українським учням та ученицям здобути повні стипендії для здобуття освіти у престижних школах та університетах США та світу. За п’ять років існування ініціативи, 76 фіналістів та фіналісток UGS отримали гранти загальною сумою у 20 мільйонів доларів, що покривають вартість навчання та проживання за кордоном. Фіналісти та фіналістки UGS безкоштовно навчаються у приватних школах-пансіонах (Phillips Academy Andover, Deerfield Academy, Choate Rosemary Hall тощо), а також у престижних університетах, таких як Harvard, Stanford, Columbia, Dartmouth, NYU Abu Dhabi та інших.
UGS приймає 5-7% від усіх аплікантів. Рішення вступної кампанії базується на академічних заслугах, соціальних навичках, позашкільних досягненнях та родинному доході кандидатів. Високий середній бал та вільне володіння англійською мовою є основними вимогами. Ми також беремо до уваги особистий вклад до своєї місцевої, шкільної чи іншої громади. UGS підтримує аплікантів лише з обмеженими фінансовими можливостями, зазвичай із річним прибутком сім’ї меншим ніж $35,000. Триетапний відбір охоплює детальне заповнення онлайн заявки та написання есе, онлайн тест на знання англійської мови та математики й також 1-3 вступні інтерв’ю.
Вимоги до учасників
Щоб подати заявку на участь у нашій програмі, ви маєте відповідати таким критеріям:

Ви є громадянином України.
Ви готові повернутися до України протягом 5 років після здобуття диплома бакалавра в США та бути офіційно працевлаштованим в Україні щонайменше впродовж 5 років. Ми вимагаємо підписання відповідного договору з UGS. Ми також вимагаємо, аби ви стажувалися щоліта в Україні.
Якщо ви будете фіналістом FLEX у 2021 і вирушите до США у 2021 році, ви не матимете змогу брати участь у нашій програмі цього року. Проте ви можете вступати з-за кордону або після повернення додому в Україну. Якщо ви ще не знаєте, чи поїдете до США, ми рекомендуємо подати заявку до UGS та повідомити нас про результати відбору одразу після їх опублікування.
Ви є учнем 8-11 класу української школи. Учні 8-10 класів вступають до приватних шкіл-пансіонів спершу. Учні 11 класів зазвичай вступають до коледжів та університетів.
Ви вже випустилися з української старшої школи, вам 18 років чи менше, і ви НЕ навчаєтеся в українському університеті.
Ви зразковий учень з високим середнім балом.
Ви добре володієте англійською мовою.
У вас винятковий список позакласних занять та захоплень.
Ви захоплюєтеся одним або декількома предметами.
Ваша сім‘я має обмежені фінансові можливості й потребує фінансової підтримки під час процесу вступу. UGS підтримує аплікантів лише з обмеженими фінансовими можливостями, зазвичай із річним доходом (до оподаткування) меншим ніж $35,000.
Ви мрієте про навчання в найкращих закладах світу та готові дуже багато працювати, щоб вступити.

Докладніше за посиланням:
https://www.ugs.foundation/ua/admissions
https://www.science-community.org/en/node/200380

Центр комунікації